ورزشی print
رک گویی باقری و انتقاد صریح از طارمی و مدیریت باشگاه پرسپولیس
جام نیوز
0 comment   6 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 17:45
چکیده مطلب
مربی پرسپولیس مخالف جدی انتقال مهدی طارمی به باشگاه الغرافه بوده است.
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، انتقال مهدی طارمی از پرسپولیس به تیم الغرافه قطر موضوعی نیست که به سادگی بشود از کنار آن عبور کرد. هواداران پرسپولیس هنوز در شبکه‌های اجتماعی از جدایی طارمی ابراز تاسف می‌کنند و دراین بین کریم باقری به عنوان مربی پرسپولیس در تازه‌ترین اظهار نظر خود صراحتا از طارمی و نوع رفتنش و همچنین مدیریت باشگاه پرسپولیس انتقاد کرده است.
باقری که به رک گویی در فوتبال ایران معروف است در مورد جدایی طارمی گفته است؛ «این انتقال می‌توانست به شکل بهتری انجام شود تا نه بازیکن متضرر شود و نه باشگاه. ضمن اینکه باید این موضوع را هم در نظر گرفت که باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و ما تا پایان لیگ قهرمانان فصل آینده نمی‌توانیم بازیکن جدید به خدمت بگیریم در حالی که حریفان آسیایی ما به شدت دنبال تقویت خود هستند.»
باقری در بخش دیگری از صحبت‌هایش با انتقاد از خود طارمی گفته است؛ طارمی سال گذشته هم با رفت و آمدهایش به پرسپولیس ضربه سنگینی به باشگاه زد و منجر به محرومیت خودش هم شد. چه بهتر است وقتی بازیکنی تصمیم به جدایی می‌گیرد خیلی حرفه‌ای رفتار کند و طوری جدا شود که حرف و حدیث بوجود نیاید.»
انتقاد هواداران پرسپولیس از طارمی موضوع دیگری است که باقری در مورد آن گفته است؛ «مردم آزاداند تا نظرات خود را اعلام کنند و باید به نظرات آنها احترام گذاشت. به هر حال وقتی همه چیز روند قانونی و حرفه‌ای خودش را طی کند ، حرف و حدیثی پیش نمی‌آید و ای کاش باشگاه و طارمی در مورد این انتقال بهتر عمل می‌کردند.»
خبرورزشی
451
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.