استان ها print
کیفیت آموزشی و پرورشی در سطح استان ایلام ارتقا یابد
مهر
0 comment   6 visibility
دوشنبه 25 دی 1396 ساعت 12:55
چکیده مطلب
ایلام-معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی و خانواده آموزش و پرورش گفت: کیفیت آموزشی و پرورشی در سطح استان ایلام ارتقا یابد.
به گزارش خبرنگار مهر،  مجتبی زینی وند  امروز در مراسم افتتاح درمانگاه فرهنگیان شهرستان دره شهر گفت:   یکی از معیارهای توسعه یافتگی هر جامعه، میزان دسترسی به آموزش مناسب و با کیفیت همچنین میزان دسترسی به سطح بهداشت و سلامت هر جامعه است.
وی گفت: یکی از ضرورتهای فرهنگیان بخصوص در حوزه جنوب استان بحث درمانگاه فرهنگیان بود که با حمایت وزارت خانه، امروز راه اندازی شده که فعلا خدمات مربوط به دندانپزشکی و پزشکی راه اندازی و در آتیه نزدیک سایر قسمتهای مورد نیاز جهت ارائه خدمات ارائه آماده خواهد شد.
وی تصریح کرد: بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال هدیه وزرات آموزش پرورش به فرهنگیان در حوزه جنوبی استان است که مترصد هستیم در مناطقی که نیاز به ارائه اینگونه خدمات باشد ارائه دهیم.
زینی وند افزود: یکی از مشکلات دیگر که فرهنگیان داشتند، بحث تاییدیه پزشکی بود که بعضا بخاطر این تاییدیه ها به مرکز استان مراجعه می کردند که با افتتاح این درمانگاه این مشکل نیز رفع خواهد شد.
وی گفت: از مدیر کل آموزش و پرورش و نوسازی و همکاران در اداره کل استان و از فرماندار بسیار ساعی و پرتلاش و امام جمعه دلسوز که حمایت و مساعدت کردند، تقدیر و تشکر می کنیم.
معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: در بحث ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی در سطح استان قدمهای مثبتی برداشته شود و هم خدمات شایسته ای به فرهنگیان ارائه دهد.
وی گفت: خدمات این درمانگاه برای عموم آزاد است، طبیعتا فرهنگیان در زمینه دریافت خدمات از تخفیفات ویژه ای بهر مند خواهند شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.