استان ها print
انیمیشن بچه رئیس در سینما بیجار اکران می شود
مهر
0 comment   7 visibility
دوشنبه 25 دی 1396 ساعت 13:59
چکیده مطلب
سنندج- سرپرست دفتر حوزه هنری شهرستان بیجار از اکران انیمیشن « بچه رئیس » از فیلم های شاخص حوزه کودک و نوجوان در پنجشنبه ۲۸دی ماه امسال در سینما بیجار خبرداد.
ناصر قربان پور در گفت و گو با خبرنگارمهر با اشاره به اینکه پنجشنبه های هر هفته ساعت ۱۶:۳۰ فیلم ها و انیمیشن های برتر ایران وجهان در بیجار به نمایش گذاشته می شود،گفت: این اقدام در قالب سینما کودک و برای ایجاد محیطی سالم و با نشاط برای کودکان و نوجوانان این شهرستان انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه  ۱۲ دی ماه سینمای کودک بیجار با  فیلم عملیات آجیلی های ۲ کار خود را آغاز کرد، عنوان کرد:  در دومین اکران هم فیلم « کلیله و دمنه » به نمایش در آمد که خوشبختانه اکران این فیلم ها تاکنون با استقبال خوبی هم مواجه شده است.
وی توجه ویژه به قشر کودک و نوجوان را ضروری خواند، وبیان کرد: در سومین هفته اکران پنجشنبه ۲۸دی ماه ۹۶  انیمیشن « بچه رئیس » از فیلم های شاخص حوزه کودک و نوجوان اکران می شود.
سرپرست دفتر حوزه هنری شهرستان بیجار ادامه داد: فیلم مذکور  یک پویانمایی رایانه‌ای-سه‌بعدی آمریکایی به کارگردانی تام مک‌گراث و نویسندگی مایکل مک‌کولرز است که در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۷ اکران جهانی شد.
قربان پور افزود:  داستان انیمیشن بر اساس کتابی به همین نام نوشته مارلا فارزیاست که از فیلم های بسیار موفق انیمیشن جهان محسوب می شود.
وی اظهارداشت: داستان این فیلم در مورد خانواده‌ای است که با ورود بچه‌ای عجیب و غریب به خانه اشان اتفاقات زیادی رخ می‌دهد،در حالی که خانواده انگشت اتهام خود را به سوی پسر بزرگتر نشانه می‌رود و او را حسود می‌خوانند طولی نمی‌کشد که اوضاع عوض می‌شود و این دو برادر چاره‌ای ندارند جز اینکه در مقابل خطری که خانواده را تهدید می‌کنند با هم متحد شوند.
سرپرست حوزه هنری شهرستان بیجار بیان کرد : به منظور استفاده هنرمندان و هنرجویان حوزه هنری از امکانات فرهنگی وهنری براساس توافق صورت گرفته از این پس تمامی هنرمندان وهنرجویان حوزه هنری شهرستان بیجار با دریافت و ارائه کارت هنرمندی و  هنرجویی می توانند به همراه خانواده از تخفیف۵۰ درصدی بلیت فیلم های در حال اکران سینما آزادی بیجار بهره مندشوند .
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.