علمی print
بهترین کارتونهای قدیمی، مخصوص کودکان
نی نی بان
0 comment   6 visibility
دوشنبه 25 دی 1396 ساعت 20:38
چکیده مطلب
کارتون «بامبی» محصول سال ۱۹۴۲ کمپانی والت دیزنی احساسی‌ترین فیلم تاریخ سینما لقب گرفت.
رونامه جام جم: کارتون «بامبی» محصول سال ۱۹۴۲ کمپانی والت دیزنی احساسی ترین فیلم تاریخ سینما لقب گرفت.

به نوشته روزنامه تلگراف، با وجود اینکه ۶۶ سال از ساخت این انیمیشن که داستان زندگی یک بره آهو است می گذرد، تمام عناصر یک فیلم احساسی از قبیل دوست داشتن، زندگی واقعی و غم از دست دادن را داراست و تاثیر گذارترین، احساسی ترین و اشک آورترین فیلم تولید شده تاریخ سینما لقب گرفت.
یکی از صحنه هایی که بغض در گلو ایجاد می کند آن زمانی است که مادر «بامبی» توسط شکارچیان کشته می شود. این صحنه در فیلم نمایش داده نمی شود و به جای آن پدر بامبی آهسته به او می گوید: «مادرت دیگر نمی تواند با تو باشد» و آن دو در برف به راه خود ادامه می دهند.
در نظرسنجی که به صورت آنلاین از بیش از ۳۰ هزار شرکت کننده صورت گرفت کارتون «بامبی» توانست با کسب ۱۸ درصد از کل آرا، در صدر احساسی ترین فیلم تاریخ سینما قرار بگیرد.
فیلم های «روح» با بازی دمی مور و پاتریک اسویز با کسب ۱۶ درصد در رده دوم جا گرفت. «شیرشاه» دیگر کارتون والت دیزنی و فیلم « ای.تی.» ساخته استیون اسپیلبرگ با ۱۴ درصد آرا مشترکا در رتبه سوم قرار گرفتند.
«تایتانیک» با بازی لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت، «ساحل ها» با بازی بت میدلر، «فلوریدا» با بازی تام هنکس، «واتر شیپ داون» ، «ماگنولیای آهنی» و «پسرها گریه نمی کنند» در رده های بعدی قرار گرفتند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.