سیاسی print
حاجی دلیگانی: دشمنان با دیپلماسی خنده رییس جمهور گستاخ تر شدند
ایسنا
0 comment   34 visibility
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 12:58
چکیده مطلب
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در حالی که رییس‌جمهور و اعضای کابینه باید با چهره‌های مستحکم و مقتدرانه با آمریکا و غرب سخن بگویند، با خنده‌های ظریف با آنها روبرو شدند که نتیجه آن گستاخ‌تر شدن و پررویی بیگانگان و همچنین دخالت آنان در امور داخلی کشور است.
حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکری به رییس‌جمهور، بیان کرد: به نظر می‌رسد شما و دولتمردان و اعضای کابینه‌تان دیپلماسی خنده را در پیش گرفتید که منجر به دخالت بیگانگان در امور داخلی شده است. زمانی که لشکر بیکاران در فرانسه به حرکت در آمدند آیا شما با رییس‌جمهور این کشور صحبت کردید؟ آیا اصلا اجازه دادند تا تماسی در این باره داشته باشید؟ پس چرا در روزهای اغتشاشات شما اجازه دادید تا با شما تماس بگیرند و از اوضاع داخل کشورمان بپرسند؟ لطفا خود و دولتمردان‌تان کمی اخم نثار بیگانگان کنید و آنگاه خواهید دید که بیگانه چگونه دست و پای خود را جمع خواهد کرد. چرا یک بار صدای خود را نسبت به جسارت‌ها و بی‌ادبی‌ها بر سر آمریکا و غرب بلند نکردید و حتی سفیران آنها را به وزارت امور خارجه فرا نخواندید؟
وی در ادامه گفت: شما و دولتمردان اقتصادی به همراه رییس بانک مرکزی در مواجهه با درخواست سپرده‌گذاران به راحتی غش در معامله کردید و به نوعی گندم‌نمای جو فروش شدید. شما که ادعای تعیین تکلیف وضعیت نزدیک به 98 درصد از سپرده‌گذاران را مطرح کردید چرا شفاف و با صراحت در این باره توضیح نمی‌دهید؟ آیا می‌دانید بخش عمده‌ای از 98 درصدی که شما بر روی آنها مانور دادید هنوز پولی نگرفته‌اند و تنها وعده‌های بلندمدت نصیب‌شان شده است؟ آیا می‌دانید بیش از 6000 میلیارد تومان از رقم 11 هزار میلیارد تومانی برداشت شده از صندوق ذخیره ارزی اکنون کجاست؟
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.