ورزشی print
ده بازیکن هرگز در لالیگا استراحت نکرده اند؛ از مسی تا تراشتگن و اوبلاک
نود TV
0 comment   5 visibility
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 16:13
چکیده مطلب
وبسایت رسمی برنامه نود - پایان نیم فصل اول لالیگا فرصت خوبی است تا عملکرد تیمها و بازیکنان مختلف را مورد ارزیابی قرار بدهیم.
به گزارش وبسایت نود، در نیم فصل اول فقط 19 بازیکن در همه دقایق ممکن (1710 دقیقه) بازی کردند و هرگز استراحت نکرده اند. مسی و تراشتگن (بارسلونا)، آرون، جرارد مورنو و پائو لوپز (اسپانیول)، اوبلاک (اتلتیکو)، رولی (سوسیه داد)، پاچکو (آلاوز)، دیمیتروویچ (ایبار) و آدان (بتیس) تنها بازیکنان لالیگا هستند کهدر همه دقایق ممکن حضور داشته اند.
از سویی پنج بازیکن دیگر هم در همه دقایق بازی نکرده اند اما در هر 19 بازی لالیگا حضور داشته اند. رودریگو از ویارئال فقط 45 دقیقه استراحت کرده است. خورخه مولینا از ختافه با 1652 دقیقه، آندر کوپا از ایبار با 1626 دقیقه، اودریوزولا و کایری با 1621 دقیقه در رده های بعدی هستند.
سیزده بازیکن نیز فقط در 90 دقیقه در کل دور رفت لالیگا حضور نداشته اند: نتو از والنسیا، گوایتا از ختافه، روبرتو از مالاگا و کوئیار از لگانس که دروازه بان هستند به علاوه لاپورته و اونای نونیز از بیلبائو، اسپاس و جونی از سلتا، ایارامندی از سوسیه داد ، داوید لوپز از اسپانیول، لوئیز هرناندز از مالاگا، دامین سوارز، دینه و کالا از ختافه.
1140
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.