ورزشی print
پیوس: برانکو باید تمرکزش را روی قهرمان کردن پرسپولیس در آسیا بگذارد
ورزش ۱۱
0 comment   8 visibility
چهارشنبه 27 دی 1396 ساعت 10:51
چکیده مطلب
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که این تیم می‌تواند قبل از عید نوروز جشن قهرمانی در لیگ برتر را بگیرد. چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
به گزارش ورزش 11 و به نقل تسنیم، فرشاد پیوس درباره شرایط فعلی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: خوشبختانه همه چیز برای پرسپولیس به خوبی جلو می‌رود. من قبلاً هم گفته بودم که این تیم با اقتدار قهرمان لیگ برتر خواهد شد. الان پرسپولیس حاشیه امنیت خوبی برای خودش درست کرده، ولی مهم این است که این نتایج را ادامه دهد. پرسپولیس با ادامه این روند حتی می‌تواند قبل از عید نوروز جشن قهرمانی بگیرد.
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: پرسپولیس از لحاظ بازیکن و کادر فنی در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و همه ما انتظار داشتیم که آنها سال گذشته در آسیا مقام بیاورند. پرسپولیس تیم شایسته‌ای است و من معتقدم که حالا برانکو باید تمرکزش را روی قهرمان کردن پرسپولیس در آسیا بگذارد. این یک اتفاق بزرگ است و من امیدوارم پرسپولیس به این هدفش برسد.
وی در مورد جدایی مهدی طارمی و ناراحتی هواداران از این بازیکن گفت: به‌هرحال اتفاقاتی افتاد که پرسپولیس از پنجره نقل‌وانتقالات محروم شد و طارمی در این موضوع نقش داشت. او باید در پرسپولیس می‌ماند، اما تصمیم به جدایی گرفت. پرسپولیس تیم بزرگی است و هیچ وقت به بازیکن خاصی تکیه نکرده است. پرسپولیس بدون طارمی هم به راه خودش ادامه خواهد داد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.