فناوری print
نسخه ویژه گلکسی نوت 8؛ هدیه سامسونگ به ورزشکاران المپیک زمستانی 2018
فارنت
0 comment   13 visibility
چهارشنبه 27 دی 1396 ساعت 13:05
چکیده مطلب
سامسونگ یکی از حامیان مالی اصلی المپیک زمستانی امسال است. این شرکت حالا نسخه ویژه‌ای از گلکسی نوت 8 را معرفی کرده که قرار است به ورزشکاران حاضر در این رقابت اهدا شود.
از آن‌جا که المپیک زمستانی امسال در کره جنوبی برگزار می‌شود می‌توان انتظار داشت نقش سامسونگ در این رویداد ورزشی حتی پررنگ‌تر باشد. یکی از موثرترین روش تبلیغات استفاده از محصولات شرکت‌ها توسط افراد مشهور و تأثیرگذاری مثل بازیگران، خواننده‌ها و در اینجا ورزشکاران است. سامسونگ هم از این فرصت استفاده کرده و نسخه ویژه گلکسی نوت 8 را به بیش از 8000 ورزشکار حاضر در این رقابت اهدا می‌کند.در همین خصوص..
واکنش سامسونگ به گزارش مشکل باطری گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8…
۱۱ دی, ۱۳۹۶
گلکسی نوت 8 برخی کاربران پس از خالی شدن باتری دیگر شارژ…
۷ دی, ۱۳۹۶
چیزی که نسخه ویژه گلکسی نوت 8 را از نسخه معمولی متمایز می‌کند رنگ‌بندی متفاوت سفید و طلایی و همچنین حلقه‌های المپیک در پشت این گوشی است. بی‌شک می‌توان گفت این رنگ یکی از جذاب‌ترین رنگ‌های موجود برای گلکسی نوت 8 است که شاید بهتر بود در رنگ‌بندی اصلی محصول نیز قرار می‌گرفت.
به هر حال نسخه ویژه گلکسی نوت 8 همچنین دارای تم‌ها و والپیپرهای ویژه‌ای در زمینه المپیک زمستانی است و با این‌که به صورت محدود و برای ورزشکاران تولید شده بعید نیست به زودی آن را در مزایده‌های Ebay با قیمت‌های نجومی ببینیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.