فناوری print
اکسپریا XZ Pro سونی ۷ اسفندماه طی MWC 2018 رونمایی می‌شود
زومیت
0 comment   6 visibility
چهارشنبه 27 دی 1396 ساعت 16:20
چکیده مطلب
سونی دعوتنامه‌ی مراسم ۲۶ فوریه یا ۷ اسفندماه خود را ارسال کرده که از این‌رو احتمالا شاهد رونمایی از نسل جدید پرچمدار ژاپنی‌ها طی این مراسم خواهیم بود.
اگرچه سونی طی مراسمی در CES 2018 نسل جدید گوشی‌های هوشمند میان رده‌ی خود را رونمایی کرد، اما انتظار می‌‌رود در آینده‌ی نزدیک شاهد رونمایی از پرچمداران این کمپانی نیز باشیم. براساس اطلاعات ارائه شده توسط فون‌آرنا نشان از این دارد که این کمپانی مراسمی را در روز ۲۶ فوریه یا ۷ اسفندماه برگزار خواهد کرد که طی آن احتمالا شاهد رونمایی از دو محصول این کمپانی شامل یک گوشی‌هوشمند پرچمدار خواهیم بود.
البته هنوز اطلاعاتی در رابطه با اینکه سونی چه گوشی‌های هوشمندی را طی مراسم خود رونمایی می‌کند، ارائه نکرده است. اما گمان می‌رود که در این مراسم شاهد رونمایی از یک گوشی‌هوشمند میان‌رده در کنار یک گوشی‌هوشمند پرچمدار باشیم که احتمالا اکسپریا ایکس زد پرو خواهد بود.
انتظار می‌رود سونی در جریان برگزاری MWC 2018 گوشی‌های هوشمند جدیدی را رونمایی کند که از وجود طراحی آمنی‌بالانس یا همان طراحی تکراری گوشی‌های هوشمند سونی در سال‌های گذشته بی بهره باشد. باید دید که آیا سونی بالاخره طراحی آمنی بالانس را کنار می‌گذارد یا خیر؟
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.