ورزشی print
مراغه، میزبان مسابقات ورزشی دانش آموزی شهرستان های جنوب آذربایجان شرقی
ایرنا
0 comment   5 visibility
پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت 10:00
چکیده مطلب
مراغه - ایرنا - مدیرآموزش و پرورش مراغه از برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزی شهرستان های جنوب آذربایجان شرقی به میزبانی مراغه خبر داد و گفت: این مسابقات دوم تا دهم بهمن ماه سالجاری و با حضور دانش آموزان پنج شهرستان برگزار خواهد شد.
به گزارش ایرنا، جلیل اسلامی روز پنجشنبه در جلسه شورای تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه افزود: در این دوره از مسابقات یک هزار و 100 دانش آموز از شهرستان های مراغه، بناب، عجبشیر، ملکان و هشترود در 6 رشته فوتسال، هندبال، والیبال، بسکتبال، پینگ پنگ و طناب زنی به رقابت می پردازند.
وی با اشاره به رویکرد توسعه ورزش دانش آموزی آموزش و پرورش گفت: توسعه ورزش و نیز توجه به برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای و مدرسه قهرمان از جمله موضوعات و اولویت های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.
اسلامی افزود: المپیاد ورزشی درون مدرسه ای و مدرسه قهرمان با نگرشی خرد و کلان به عرصه ورزش پایه ای و قهرمانی، به گنجاندن ورزش در سبد آموزشی و فرهنگی دانش آموزان تاکید دارد.
وی اضافه کرد: حمایت از ورزش در مدارس از اولویت های عرصه تعلیم و تربیت بوده و در این راستا باید با بسیج تمامی ابزارها، گام های موثری برداشته شود.
هم اکنون بیش از 46 هزار دانش آموز و سه هزار کادر فرهنگی در 550 مدرسه دولتی و غیر دولتی مراغه در حال تحصیل و تدریس هستند.
شهرستان مراغه با حدود 260 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار: ابراهیم مطلوبی**انتشار:عیسی عطاپور**
3077/7487
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.