استان ها print
تصویب لایحه تامین مسکن، اشتغال و بیمه معلولان در مجلس/ ایجاد 300 شغل در انجمن ضایعات نخاعی
فارس نیوز
0 comment   4 visibility
پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت 16:00
چکیده مطلب
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان گفت: اخیرا لایحه‌ای در خصوص تامین مسکن، اشتغال و بیمه معلولان در مجلس به تصویب رسیده که این باعث تحولی در زندگی معلولان خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد مرادی امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران کل بهزیستی هرمزگان اظهار کرد: بهزیستی چگونه زیستن و چگونه خدمت کردن به خلق خداست.
وی افزود: همه دو نوع وظیفه الهی داریم؛ یکی وظیفه در برابر خداوند و عظمت وی و دیگری وظیفه انسانی در برابر سایر انسانهاست که این وظیفه سوای رنگ، نژاد و مذهب است که باید همه در برابر یکدیگر احساس مسؤولیت داشته باشیم.
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان تصریح کرد: اگر خداوند بنا به مصلحت دری را ببند قطعا صدها در دیگر را باز می‌کند و می‌بینیم که در بعضی جاها معلولان از توانایی‌های زیادی برخوردارند و بعضا کارهای خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهند.
مرادی گفت: معلولیت به‌هیچ وجه محدودیت نیست مگر اینکه ما محدودیتی و ممنوعیتی برای این افراد ایجاد کنیم، در انجمن ضایعات نخاعی 300 شغل ایجاد شده که باعث خرسندی است.
وی تصریح کرد: کار در بهزیستی عقبه‌ای از عشق و شهامت می‌خواهد که تمامی عزیزان در این مجموعه از روحیه خدمت و تلاشگری بالایی برخوردارند.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس افزود: اخیرا لایحه‌ای در خصوص تامین مسکن، اشتغال و بیمه معلولان در مجلس به تصویب رسیده که این باعث تحولی در زندگی معلولان خواهد شد.
انتهای پیام /ج/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.