استان ها print
همه نقاط تهران مانند خیابان های بالاشهر نیست/ هنوز صدای محرومیت مردم تهران را نشنیده ایم
فارس نیوز
0 comment   11 visibility
پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت 17:18
چکیده مطلب
نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: همه نقاط استان تهران مانند خیابان‌های فرشته، پاسداران و ونک نیست و هنوز صدای محرومیت مردم تهران را نشنیده‌ایم.
به گزارش خبرگزاری فارس استان تهران، سیدفرید موسوی بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری بخش احمدآباد مستوفی شهرستان اسلامشهر که با حضور امام جمعه، معاون سیاسی فرماندار اسلامشهر و مسؤولان در بخشداری این بخش برگزار شد، اظهار داشت: استان تهران در کسب درآمد مالیاتی در کشور رتبه نخست را دارد؛ در حالی‌ که در سرانه استفاده از اعتبارات دولتی در رتبه سی‌ام است.
وی افزود: افتخار می‌کنیم که خدمتگزار مردم هستیم و باید ویژگی‌های خدمتگزاری را مردم در عمل ببیند؛ نه اینکه فقط شعار بشنوند. امروز متأسفانه عملکرد برخی مسؤولان و خدمتگزاران نظام زمینه نارضایتی و دلسردی را برای مردم به وجود می‌آورد و فعالیت‌ها باید رنگ و بوی خدمتگزاری برای مردم و رضای خدا داشته باشد.
نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس بیان کرد: برخی از رفتارها و عملکرد مسؤولان خیانت به کشور است تا خدمتگزاری برای مردم و کشور؛ مردم کوچک‌ترین نادرستی در رفتار و عملکرد مسؤولان را مشاهده می‌کنند؛ کاری نکنید که مردم به نظام و انقلاب بدبین شوند.
موسوی تأکید کرد: این مردم همیشه در صحنه بودند و کشور را از پرتگاه‌ها، بحران‌ها و مشکلات مختلف نجات دادند؛ در اتفاقات و اغتشاشات اخیر نیز مردم بودند که کشور را از بحران نجات دادند و ما به‌عنوان کارگزاران نظام و مسؤولان کشور نتوانسته‌ایم هنوز به‌خوبی به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.
وی افزود: شاخصه کارنامه خوب این است که ببینیم مردم چه برداشتی از عملکرد مسؤولان دارند؛ انتخابات اخیر در کشور یک مصداق بارز از حضور پرشور مردم در صحنه دفاع از آرمان‌های نظام و انقلاب بود.
نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس بیان کرد: امروز اجازه نداریم در راه خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به مردم کوتاهی کنیم و دچار اشتباه شویم؛ اجازه نداریم حتی یک لحظه خسته شویم و کوتاهی کنیم و باید در عمل نشان دهیم که خدمتگزار مردم هستیم.
موسوی تأکید کرد: همه نقاط استان تهران مانند محلات و خیابان‌ها فرشته، پاسداران و ونک نیست؛ نقاطی در استان وجود دارد که از دورترین نقاط کشور هم محروم‌تر است و ما هنوز صدای محرومیت مردم در این استان را نشنیده‌ایم و با مشکلات آن‌ها آشنا نشده‌ایم.
نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس خاطرنشان کرد: وظیفه داریم لذت زیست در جمهوری اسلامی ایران را به اقشار مختلف مردم نشان دهیم؛باید مردم احساس و مشاهده کنند که دولت و حاکمیت خدمتگزاری دارند و باید به جوانان و مردم اعتماد کنیم تا بتوانیم گامی در جهت پیشرفت و توسعه کشور برداریم.
انتهای پیام/ج/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.