استان ها print
نفت بازی سرنوشت را به آبادان کشاند/ نخستین پیروزی پالایش نفت آبادان بر شهرداری تبریز
فارس نیوز
0 comment   4 visibility
پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت 18:00
چکیده مطلب
تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با کسب نخستین پیروزی مقابل شهرداری تبریز در فصل جاری، امیدهای خود را برای رسیدن به فینال لیگ برتر زنده نگه داشت.
به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران در سالن صدرای تبریز به مصاف شهرداری رفت که این دیدار در نهایت با پیروزی نماینده خوزستان همراه بود.
نفت آبادان در این دیدار موفق شد با نتیجه 75 بر 69 به پیروزی دست‌یافته و سرنوشت صعود به فینال را به دو بازی آبادان در هفته آینده بکشاند.
در ابتدای این دیدار میزبان همچون بازی روز گذشته بازی را بهتر آغاز کرد و کوارتر اول را با نتیجه 18 بر  15 به سود خود به پایان برد.
نفت آبادان کوارتر دوم را بهتر آغاز کرد و خلق موقعیت‌های پی‌درپی نیمه اول را با نتیجه 33 بر 39 به سود خود به پایان برد و وقت دوم را در عدد 24 به سود خود و 15 برای شهرداری به پایان برد.
نفت آبادان نیمه دوم را نیز خوب شروع کرد و موفق شد میزبان را تا پایان کوارتر سوم 58 بر 52 پشت سر بگذرد اما در پایان وقت سوم دو تیم در عدد 19 به‌تساوی رسیدند.
کوارتر چهارم نیز به سود آبادانی‌ها خاتمه یافت تا ضمن تساوی دو تیم در عدد 17، نفت آبادان بازی سرنوشت را از میزبان خود ببرد و کار را به آبادان بکشاند.
امتیازآورترین بازیکن میدان، استیون برت از نفت آبادان بود که موفق شد 24 امتیاز برای تیمش به ارمغان آورد، این بازیکن آمریکایی 6 ریباند و دو پاس منجر به گل را نیز به نام خود ثبت کرد.
دیدار سوم و چهارم دو تیم روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده در آبادان برگزار خواهد شد و درصورتی‌که نفت موفق به پیروزی در هر دو بازی شود راهی فینال خواهد شد و در غیر این صورت شهرداری فینالیست می‌شود، اگر در درو بازی آبادان برای هر دو تیم یک پیروزی کسب شود، کار به بازی پنجم در تبریز کشیده خواهد شد.
انتهای پیام/ج/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.