استان ها print
بازی مقابل نفت 6 امتیازی است/ خیلی تلاش کردم بادامکی از تیم جدا نشود
فارس نیوز
0 comment   12 visibility
پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت 18:03
چکیده مطلب
دروازبان تیم مشکی‌پوشان گفت: روز جمعه مقابل نفت باید با تمام وجود برای پیروزی بجنگیم، این بازی 6 امتیازی است و تاثیر مستقیم بر جایگاه تیم‌ها در انتهای جدول دارد.
محمد عین‌افشار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: بازی مقابل پرسپولیس بازی سختی بود و توانستیم مقابل قهرمان فصل گذشته و بهترین تیم ایران مقاومت خوبی داشته باشیم، متاسفانه دقیقه 90 به خاطر اشتباه و غافلگیری گل خوردیم و نتیجه را واگذار کردیم.
وی ادامه داد: دیدار روز جمعه مقابل نفت حساسیت بالایی برای هر دو تیم دارد و تاثیر مستقیمی در تیم‌های پایین جدول خواهد داشت، و در واقع از بازی‌های 6 امتیازی است. بعد از دیدار مقابل پرسپولیس در طول هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و با آمادگی کامل به مصاف نفت خواهیم رفت.
دروازبان مشکی‌پوشان در خصوص جدایی کاپیتان مشکی از این تیم گفت: حسین بادامکی همیشه در زمره بازیکنان بزرگ و با اخلاق خراسان بوده و از لحاظ فنی و اخلاقی برای من و سایر بازیکنان تیم الگو بود، با بادامکی بسیار صحبت کردم تا وی را از این تصمیم منصرف کنم اما حسین بنا به دلایل شخصی تصمیم به جدایی گرفته بود حتی با کادر فنی و مدیریت باشگاه صحبت کردم تا بادامکی را از این تصمیم منصرف کنند.
وی افزود: در نیم فصل دوم و بعد از انتخاب عنایتی به عنوان سرمربی روند رو به رشدی را دنبال کردیم و شرایط ما روز به روز بهتر می‌شود، به ماندن در لیگ برتر دلم روشن است و تمام تلاش ما و سایر بازیکنان هم برای همین امر است.
عین‌افشار تصریح کرد: عنایتی از چهره‌های بزرگ فوتبال است و کاریزمای و دانش لازم برای مربی‌گری را دارد؛ در ابتدا کار و قدم اول وظیفه سنگینی را بر دوش گرفته و مطمئنا می‌تواند موفق باشد.
عین‌افشار در خصوص اتفاقات دیدار مقابل پرسپولیس گفت: حضور هواداران تیم پرسپولیس و استقلال در استادیوم سایر شهرها مسئله جدیدی نیست، این دو تیم در سراسر ایران هوادار دارند مردم شاید از نتایج ما راضی نباشند اما چرا در مصاحبه با برنامه‌های تلویزیونی می‌گویند فقط یک بازی هوادار مشکی‌پوشان نیستند و برای پرسپولیس به استادیوم آمدند.
وی ادامه داد: در کل به نظر من دلیل اصلی در استقبال نکردن هواداران از بازی تیم‌های مشهدی دوری استادیوم ثامن و کمبود امکانات است، بازی مقابل پرسپولیس در 10 دقیقه پایانی که هواداران پرسپولیس موج مکزیکی می‌رفتند فقط 2 ردیف هوادار ما نشسته بودند، امیدوارم شرایط مهیا شود تا بتوانیم در بازی‌های پیش رو از استادیوم مجهز امام رضا(ع) استفاده کنیم.
انتهای پیام/ج/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.