استان ها print
راهبرد جدید دشمن علیه ملت ایران جنگ اقتصادی است/ اقتصادمقاومتی تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی کشور
فارس نیوز
0 comment   4 visibility
پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت 18:28
چکیده مطلب
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس گفت: راهبرد جدید دشمن علیه ملت ایران جنگ اقتصادی است بنابراین برای رفع آسیب‌پذیری کشور در این زمینه باید گام برداشت.
تقی کبیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، بر لزوم تلاش برای مقاوم کردن کشور در زمینه‌های مختلف با هدف آسیب‌پذیر نبودن مقابل تهدیدات و توطئه‌های دشمنان تاکید و اظهار کرد: در چند سال گذشته به وضوح دیده‌ایم دشمنان نظام و انقلاب به جنگ اقتصادی روی آورده‌اند و به واسطه تحریم و ... به دنبال تاثیرگذاری از این مسیر هستند.
وی با بیان اینکه مخالفان نظام و انقلاب تشخیص داده‌اند که اقتصاد کشور آسیب‌پذیر است بنابراین همه تمرکز خود را در این زمینه‌ گذاشته‌اند تا از این مسیر به کشورمان صدمه بزنند، ادامه داد: باید به واسطه اجرایی کردن سیاست‌های ابلاغی در حوزه اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم کشورمان را در این زمینه مقاوم کنیم چرا که دشمن این تصور را کرده که از این کانال قادر به زانو درآوردن کشور ما خواهد بود.
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس با اشاره به بررسی طرح افزایش قیمت حامل‌های انرژی، پرداخت یا عدم پرداخت یارانه نقدی و سایر مباحث اقتصادی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: موضوع‌های اقتصادی که به طور مستقیم با معیشت و فعالیت آحاد مردم در ارتباط است با در نظر گرفتن مصالح اقشار مختلف جامعه بررسی شده و در نهایت تصمیم‌گیری می‌شود.
وی تنها راه نجات اقتصاد کشورمان را توجه به فرمایشات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصادی دانست و ادامه داد: تنها راه برای برون‌رفت شرایط فعلی و نجات اقتصاد کشورمان این است که به سیاست‌های ابلاغی در حوزه اقتصاد مقاومتی جامه عمل پوشانده شود همچنین مطالبات آحاد مردم در این زمینه هم مورد توجه قرار گیرد.
کبیری با اشاره به اتفاقات اخیر در چند شهر، ادامه داد: اینکه آحاد مردم در زمینه‌های مختلف مطالباتی داشته و برای تحقق یافتن آنها پیگیر هستند امر جدید و مختص کشور ما نیست ولی آنچه در این میان حائز اهمیت می‌باشد لزوم هوشیاری، آگاهی و بیداری مردم است تا اینکه به دست سوءاستفاده‌کننده‌ها، معاندان و دشمنان داخلی و خارجی بهانه‌ای برای حرکت علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داده نشود.
انتهای پیام/ج/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.