استان ها print
کشاورزان باید بیشترین بازده را از منابع آبی موجود ببرند
فارس نیوز
0 comment   8 visibility
پنجشنبه 28 دی 1396 ساعت 18:44
چکیده مطلب
معاون عمرانی و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور گفت: کشاورزان باید از منابع آبی موجود بیشترین بازده را ببرند تا هم از لحاظ درآمدی و هم از لحاظ استفاده بهینه از آب شاهد ایجاد شرایط جدید باشیم.
به گزارش خبرنگار فارس از اصفهان، سید محمد‌علی افشانی عصر امروز در جلسه رسیدگی و ارائه مشکلات بخش‌های شهرستان اصفهان با اشاره به کمی بارش در کل کشور، افزود: کشاورزان باید از منابع آبی موجود بیشترین بازده را ببرند تا هم از لحاظ درآمدی و هم از لحاظ استفاده بهینه از آب شاهد ایجاد شرایط جدید باشیم.
معاون عمرانی و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور تصریح کرد: باید در نوع کاشت و پافشاری به خودکفایی محصولات کشاورزی برای بهره‌برداری بهتر از آب در استان‌ها ظرفیت و توان اقلیمی آن منطقه را در نظر گرفت.
افشانی بیان کرد: در حال حاضر ایجاد مشاغل جدید، توسعه گردشگری و استفاده از انرژی خورشیدی یکی از راهکارهای  رفع مشکلات منطقه شرق اصفهان است.
وی عنوان کرد: تمامی مسؤولان در تلاش هستند تا استقلال کشور حفظ شود و یکی از مسائل مهم که استقلال در آن لازم است بحث خوراک و محصولات کشاورزی است.
معاون عمرانی و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به کمک‌هایی که به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها می‌شود، تصریح کرد: باید از این کمک‌ها به بهترین شکل استفاده و با فکر و سرمایه‌گذاری صرف اشتغال و بهبود کار مردم شود.
انتهای پیام/ج/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.