ورزشی print
نخستین پیروزی خانگی تیم والیبال ترنتینو در لیگ قهرمانان اروپا پس از ۶۷۲ روز
ایسنا
0 comment   8 visibility
جمعه 29 دی 1396 ساعت 11:13
چکیده مطلب
در ادامه دور گروهی رقابت های والیبال لیگ قهرمانان اروپا تیم های ترنتینو ایتالیا، زاکسا لهستان، هالک بانک ترکیه و فریدریش هافن آلمان برابر حریفان به پیروزی رسیدند.
به گزارش ایسنا، تیم والیبال ترنتینو ایتالیا با کسب پیروزی برابر تیم آرکاس ازمیر ترکیه همچنان در کورس رقابت با زاکسا کوژله لهستان برای صدرنشینی در گروه E رقابت لیگ قهرمانان اروپا باقی ماند.
تیم ترنتینو موفق شد با نتیجه سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵-۲۲، ۲۶-۲۴ و ۲۵-۱۷ نماینده ترکیه را از پیش رو بردارد تا برای کسب عنوان نخست گروه E رقابت سختی با زاکسا داشته باشد. این برد خانگی در حالی برای نماینده ایتالیا به دست آمد که ترنتینو پس از ۶۷۲ روز در لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی رسید.
تیم آرکاس ازمیر هم به جز دست دوم که ۱۶ بر ۱۴ از حریف پیش بود با عملکرد ضعیف ۲۹ درصد دریافت موفق حکم حذفش از لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی را امضا کرد.
در این دیدار لوکا وتوری با کسب نوزده امتیاز و هفتاد و هشت درصد موفقیت در حمله بهترین بازیکن میدان شد و در سوی مقابل میشل سانچز کوبایی چهارده امتیاز برای آرکاس کسب کرد.
در دیگر دیدار گروهی تیم زاکسا با نتیجه سه بر صفر تیم نولیکو ماسک بلژیک را از پیش رو برداشت و صدرنشین باقی ماند.
از گروه B تیم پائوک یونان با نتیجه سه بر دو برابر شاگردان ویتال هنین در تیم فردریش هافن آلمان شکست خوردند و هالک بانک ترکیه در سه ست تیم والپا فنلاند را برد و به صدرنشینیش ادامه داد.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.