علمی print
امشب؛ آخرین فرصت ثبت نام در آزمون دستیاری فوق تخصصی
ایسنا
0 comment   9 visibility
جمعه 29 دی 1396 ساعت 15:41
چکیده مطلب
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: داوطلبان شرکت در آزمون آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی تا ساعت ۲۴ امشب جمعه ۲۹ دی ماه می‌توانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.
دکتر محمد حسین پور کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام  در سی و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی امشب پایان می‌یابد و داوطلبان شرکت در این آزمون می‌توانند تا ساعت ۲۴ امشب جمعه ۲۹ دی ماه با مراجعه به آدرس اینترنتی www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.
وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام در این آزمون بار دیگر تمدید نخواهد شد، گفت: ثبت نام سی و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی از چهارشنبه، ۱۳ دی ماه ۹۶ آغاز شده بود و ۲۳ دی به پایان رسید و مرکز سنجش این فرصت را یک بار دیگر برای کمک به داوطلبان تمدید کرد.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار کرد: این آزمون در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می‌شود و داوطلبانی که در مرحله اول که با 100 سوال طراحی شده است، 60 درصد نمره را کسب کنند به مرحله مصاحبه راه پیدا خواهند کرد.
پورکاظمی افزود: در حال حاضر حداکثر 650 نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند و مرحله کتبی این آزمون کتبی ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه به صورت متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد. همچنین در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه ۹۶ مرحله شفاهی آزمون برگزار می‌شود.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.