علمی print
طرح جدید وزارت بهداشت براى افزایش خوابگاه هاى دانشجویى/ اعلام رتبه بندى خوابگاه ها تا پایان بهمن
باشگاه خبرنگاران
0 comment   9 visibility
جمعه 29 دی 1396 ساعت 18:30
چکیده مطلب
معاون فرهنگى دانشجویى وزارت بهداشت از طرحى جدید براى توسعه و افرایش خوابگاه‌های دانشجویی خبر داد.
فراهانى معاون فرهنگى دانشجویى وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به وضع امنیت و استحکام خوابگاه هاى دانشجویى وزارت بهداشت گفت: خوابگاه هاى دانشجویى دانشگاه هاى علوم پزشکى باید تا پایان دى مدارک استحکام بناى خود را تحویل دهند.
وى در ادامه به نظام رتبه بندى خوابگاه‌ها در ورزات بهداشت اشاره کرد و افزود: مدارک استحکام خوابگاه‌ها در رتبه بندى‌ها تاثیر دارد و پس از تعیین رتبه بندى خوابگاه‌ها میزان اجاره‌ها تعیین مى شود.
معاون فرهنگى دانشجویى وزارت بهداشت عنوان کرد: پیش بینى مى کنیم با تحویل مدارک استحام خوابگاه‌ها رتبه بندى‌ها تا پایان بهمن انجام شود.
فراهانى به یکى از اقدامات وزارت بهداشت به منظور افزایش تعداد خوابگاه‌ها و ظرفیت‌ها گفت: به منظور افزایش خوابگاه‌هاى دانشجویى دانشگاهى طرحى را در دست اجرا داریم که در این طرح از بخش خصوصى کمک گرفتیم.
وى ادامه داد: در این برنامه بخش خصوصى خوابگاه هایى را براى دانشجویان دانشگاه هاى علوم پزشکى مى‌سازد و مدتى دانشجویان هزینه اقامت پرداخت مى کنند و پس از این مدت، بخش خصوصى خوابگاه را در اختیار دانشگاه‌ها قرار مى دهند.
معاون فرهنگى دانشجویى وزارت بهداشت یادآور شد: اکنون نیازسنجى‌ها براى تعیین اولویت ساخت خوابگاه دانشجویى در دانشگاه هاى علوم پزشکى انجام شده است و براى شروع طرح به احتمال زیاد مناقصه اى برگزار و بر اساس مناقصه شرکت هاى خصوصى را انتخاب کنیم.
انتهاى پیام/
ساماندهی خوابگاه‌های دانشجویی وزارت بهداشت
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.