فرهنگی print
 داوران ملی و بین المللی جشنواره قصه گویی معرفی شدند
مهر
0 comment   5 visibility
شنبه 30 دی 1396 ساعت 12:22
چکیده مطلب
داوران بیستمین جشنواره‌ بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش ملی و بین‌الملل معرفی شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری، شش داور ایرانی و دو داور خارجی قضاوت آثار بیستمین جشنواره‌یبین‌المللی قصه‌گویی را بر عهده دارند.
با اعلام دبیرخانه این جشنواره در بخش ملی اکرم قاسم‌پور، مسلم قاسمی و محمد سیمزاری و در بخش بین‌الملل رضا فیاضی، حمید جبلی، حسن دولت‌آبادی، دیالما مادلار منس از فلیپین و رخسانا خان علی از کانادا در روزهای دوم تا پنجم بهمن آثار ۳۰ قصه‌گوی ایرانی و ۷ قصه‌گوی خارجی را داوری خواهند کرد.
بر این اساس، آثار ۵ قصه‌گوی ایرانی به بخش بین‌الملل راه یافته است و آثار سایر هنرمندان کشورمان در بخش ملی ارزیابی خواهد شد.
بر همین اساس اکرم قاسم‌پور کارگردان و عضو هیات علمی دانشکده‌ی هنر است، مسلم قاسمی علاوه بر کارگردانی و تالیف کتاب‌های متعدد، مقاله‌هایی را در حوزه‌ی نمایش عروسکی تالیف کرده و محمد سیمزاری نیز نویسنده، شاعر و کارگردان است.
رضا فیاضی کارگردان، نویسنده و بازیگر، حمید جبلی کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و بازیگر، حسن دولت‌آبادی نمایش‌نامه‌نویس، کارگردان و پژوهش‌گر، در کنار این هنرمندان نام آشنای سینما و تلویزیون نیز مادلار منس و رخسانا خان‌علی به عنوان قصه‌گویان و نویسندگان نام آشنای فیلیپین و کانادا ۱۳ اثر بخش بین‌الملل را ارزیابی خواهند کرد.
برگزیدگان این رقابت‌ها در مراسمی روز پنج‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تجلیل و تقدیر خواهند شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.