استان ها print
۲۳۶ تن برنج پرمحصول در مازندران خریداری شد
مهر
0 comment   3 visibility
شنبه 30 دی 1396 ساعت 13:10
چکیده مطلب
ساری- مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ از خرید ۲۳۶ تن برنج پرمحصول در مازندران از زمان آغاز خرید توافقی برنج در شمال کشور تا کنون خبر داد.
محمد جعفری، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خرید برنج‌های ندا، نعمت و شیرودی در دو مرکز خرید استان مازندران در شهرستان‌های نکا و بابل از تاریخ ۱۳ دی ماه سال‌جاری آغاز و تا کنون ۱۱ تن برنج ندا و نعمت و ۲۲۵ تن برنج شیرودی و در مجموع ۲۳۶ تن برنج به صورت توافقی از کشاورزان استان خریداری شد.
وی افزود: با معرفی‌نامه سازمان جهاد کشاورزی برنج ندا و نعمت به مبلغ چهار هزار و ۸۵۰ تومان و برنج شیرودی به مبلغ پنج هزار و ۴۵۰ تومان با ۸ درصد شکستگی خریداری می‌شود.
مدیر عامل شرکت و خدمات بازرکانی منطقه ۲ همچنین اظهار داشت: با تمهیدات به‌عمل آمده و هماهنگی‌های صورت گرفته از طرف این شرکت، دو مرکز خرید توافقی برنج صدری هاشمی در استان گیلان و در شهرستان‌های رشت و رودسر داِیر شد.
جعفری افزود: خرید برنج صدری هاشمی با ۸ درصد شکستگی و با قیمت ۹۱ هزار ریال و تنها با معرفی‌نامه جهاد کشاورزی استان گیلان به‌صورت خرید توافقی انجام می‌پذیرد.
وی با اعلام اینکه هیچ برنجی در گیلان خریداری نشده است، بیان داشت: مراکز خرید برنج شرکت غله در استان گیلان و مازندران تا ۱۵ بهمن ماه سال‌جاری آماده دریافت برنج از کشاورزان است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.