استان ها print
مهارت و حرفه آموزی بین دانش آموزان تقویت شود
مهر
0 comment   8 visibility
یکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت 08:28
چکیده مطلب
بهشهر- مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر گفت: توجه به مهارت و حرفه آموزی بین دانش آموزان تقویت و فرهنگیان و معلمان در این بخش متمرکز شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، قربانعلی اصغری شنبه شب در همایش تجلیل از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در سالن توحید افزود: توجه به مهارت دانش آموزان و حرفه آموزی از مسائل مهمی است که باید در کنار آموزش‌های لازم مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها در رابطه با اهمیت مهارت آموزی در بین نسل جوان و دانش آموزان تاکید داشته‌اند و این مهم باید اکنون بیش از هر زمان دیگری برای توسعه اشتغال در دستور کار باشد.
این مسئول بیان داشت: افزایش سبک مهارت آموزی از مسائل اساسی جامعه است و تجهیز کارگاهها و کلاس‌ها به امکانات لازم در بخش مهارت آموزی از مسائل مهمی است و باید کمبود امکانات و تجهیزات در این حوزه برطرف شود.
مدیر آموزش و پرورش بهشهر گفت: اکنون در زمانی قرار گرفته‌ایم که روش زندگی از سنتی به مدرنیته رسیده است و سبگ زندگی اسلامی و ایرانی دچار تحولاتی شده است.
اصغری ادامه داد: امروزه مستقل زندگی کردن افراد جامعه از مسائلی است که وجود دارد و همه ما باید برای توسعه نشاط اجتماعی در بین جوانان و نوجوانان تلاش کنیم.
وی افزود: کویر، خشکی و بی نشاطی دانش اموزان در مدارس سم است و باید از ان دوری و برای افزایش نشاط در مئدرسه چاره اندیشی شود.
مدیر آموزش و پرورش بهشهر گفت: باید بدانیم اگر نشاط باشد و در کنار آن به مهارت آموزی هم توجه شود، شاهد تعلیم و تربیتی رو به رشد خواهیم بود تا عرصه آموزش و پرورش را که عرصه حساسی است به تعالی واقعی برسانیم.
در این مراسم بیش از 20 نفر از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان بهشهر به مناسبت هفته بزرگداشت شورای آموزش و پرورش، تجلیل شدند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.