فناوری print
این اپلیکیشن اندرویدی یک والپیپر زنده از نقشه موقعیت مکانی شما می سازد
فارنت
0 comment   8 visibility
یکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت 22:45
چکیده مطلب
تعداد اپلیکیشن‌های بک‌گراند و والپیپر برای پلتفرم اندروید کم نیستند، بااین‌حال برخی از آن‌ها قابلیت‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهند. به عنوان مثال اپلیکیشن Skyline می‌تواند از موقعیت مکانی شما یک پس‌زمینه زنده ایجاد کند.
چند وقتی است که والپیپر زنده و قابل تغییر جای خود را به مناظر زیبای طبیعت یا عکس‌هایی از ماشین‌های گران قیمت بر روی نمایشگر گجت‌های هوشمند داده‌اند. اپلیکیشن اندرویدی Skyline هم جزو همین برنامه‌هاست که می‌تواند یک والپیپر زنده از نقشه موقعیت مکانی افراد ارائه کند.
http://images.farnet.ir/2018/01/Skyline.0-1.mp4
در همین خصوص..
اپ‌نت: دانلود والپیپرهای جذاب با Wallzy Pro – UHD wallpapers
۳۰ تیر, ۱۳۹۶
هنگامی که قفل تلفن همراه خود را باز می‌کنید یا میان صفحات مختلف گوشی حرکت می‌کنید، اپ Skyline می‌تواند عکس صفحه‌نمایش را تکان داده و یک افکت سه‌بعدی به آن ببخشد. این برنامه که محصول جدید شرکت Lifehacker می‌باشد، داده‌های موقعیت مکانی افراد را از سرویس Mapbox دریافت کرده و یک تصویر زنده با جزئیات کامل و دقیق را با انطباق زاویه‌ای ارائه می‌کند.
البته کاربران می‌توانند از افکت‌های پیش‌فرض برای افزایش جلوه تصاویر ساخته شده استفاده کنند. نکته مأیوس کننده آنکه برای استفاده از قابلیت‌های این اپلیکیشن اندرویدی بایستی مبلغ 2 دلار از حساب گوگل پلی خود پرداخت کنید.

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.