اقتصادی print
لایحه بودجه سال 97 شهرداری بجنورد به شورای اسلامی شهر تقدیم شد
ایرنا
0 comment   6 visibility
دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت 11:07
چکیده مطلب
بجنورد- ایرنا- شهردار بجنورد یکشنبه شب با حضور در نشست علنی شورای اسلامی شهر بجنورد، لایحه بودجه سال 97 شهرداری را تقدیم این شورا شهر کرد.
به گزارش ایرنا، روح الله براتیان در این نشست با بیان اینکه بودجه شهرداری در سال آتی یک هزار و 500 میلیارد ریال پیش بینی شده است گفت: شهرداری لایحه بودجه را در مهلت قانونی به شورای شهر تقدیم کرده است.
وی اظهار کرد: در لایحه بودجه سال 97، 866 میلیارد ریال معادل 52 درصد از بودجه به پروژه های عمرانی اختصاص یافته و 42 درصد از بودجه، معادل 634 میلیارد ریال به هزینه های جاری اختصاص دارد.
وی افزود: در لایحه بودجه 154 میلیارد ریال برای شهرداری منطقه یک و 110 میلیارد ریال برای شهرداری منطقه 2 پیش بینی شده است.
برایتان با بیان اینکه در لایحه بودجه، 32 درصد از اعتبارات عمرانی به انجام طرح ها در مناطق حاشیه نشین شهر اختصاص یافته است گفت: تلاش داریم تا توسعه شهر به صورت متوازن باشد و سطح رفاه شهری و برخورداری از خدمات در مناطق حاشیه نشین به سایر مناقق ارتقا یابد.
شهردار بجنورد خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه، اعتبار چشمگیری برای بازگشایی معابر و بویژه بازگشایی معابر در حاشیه های شهر اختصاص یافته است.
شهر بجنورد، مرکز خراسان شمالی 210 هزار نفر جمعیت دارد.
اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.