ورزشی print
هشدار به لیورپول/ وقت پیشرفت وینالدوم رسیده است
مهر
0 comment   30 visibility
دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت 13:22
چکیده مطلب
اسکای اسپرتس در گزارشی مدعی شده اگر لیورپول می‏‎خواهد بدون کوتینیو موفق شود باید وینالدوم عملکرد بهتری مخصوصا در زمینه گل زدن داشته باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، اسکای اسپرتس در گزارشی با بررسی عملکرد جورجیو وینالدوم، ستاره تیم فوتبال لیورپول مدعی شده این بازیکن باید هرچه زودتر عملکردش را بهبود بخشد.
او ۱۸ گل در لیگ برتر زده است، ۱۱ گل برای نیوکاسل و ۷ گل برای باشگاه فعلی‏اش، اما جالب اینجاست که همه این گل‌ها در خانه زده شدند. نکته دیگر این است که بازیکن دیگری که نتوانسته هیچ گلی بیرون از خانه بزند کلایو ویلسون بوده که او هم فقط ۹ گل خانگی زده است.
این یعنی عملکرد بازیکن هلندی در خانه بسیار متفاوت از بیرون از خانه است. او در ۴۷ بازی خانگی ۱۸ گل زده است، رکوردی که مهاجمان زیادی می‌‏توانند به آن افتخار کنند، اما نکته منفی این است که او در ۴۷ بازی بیرون از خانه گل نزده است.
خب طبیعی است که هم نیوکاسل و هم لیورپول تیم‏‌هایی هستند که در خانه تاثیرگذار هستند. اما وینالدوم از نظر تعداد پاس گل در بازی‎های بیرون از خانه هم خوب بوده و به نظر فقط بیرون از خانه گل نمی‌‏زند. او در بازی‎های خانگی ۸ و بیرون از خانه ۷ پاس گل داده است.
مخصوصا در شرایطی که کوتینیو از لیورپول جدا شده است، اگر لیورپول بخواهد پیشرفتی با ستاره هلندی‎اش داشته باشد، او مطمئنا باید در زمینه گل زدن در خانه حریف خودش را تقویت کند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.