بین الملل print
اروپایی ها میان اصلاح برجام یا توافق ناقص یکی را برگزینند
میزان
0 comment   17 visibility
سه شنبه 3 بهمن 1396 ساعت 15:10
چکیده مطلب
معاون رئیس جمهور آمریکا در دیدار با رئیس رژیم صهیونیستی گفته است که کشورهای اروپایی باید بین اصلاح برجام یا توافق ناقص یکی را برگزینند.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، معاون رئیس جمهور آمریکا در دیدار با رئیس رژیم صهیونیستی گفته است که کشورهای اروپایی باید بین اصلاح برجام یا توافق ناقص یکی را برگزینند.
«مایک پنس» روز سه‌شنبه در دیدار با «رووین ریولین» گفت: درباره توافق هسته‌ای با ایران «زمان تغییر فرارسیده است» و برای جلوگیری از دستیابی ایران به قابلیت‌های هسته‌ای،  طی سال‌های آینده تحریم‌های تنبیهی در دسترس خواهند بود.
وی ابراز امیدواری کرد که کشورهای اروپایی برای بررسی نواقص توافق هسته‌ای، به آمریکا خواهند پیوست.
معاون ترامپ در ادامه گفته است که در صورتی که کشورهای اروپایی به تلاش‌های ترامپ برای اصلاح توافق هسته‌ای نپیوندند، وی پیش از این صراحتا اعلام کرده که آمریکا از توافق هسته‌ای خارج خواهد شد.
مایک پنس روز گذشته نیز طی اظهاراتی که در جریان سفر به سرزمین‌های اشغالی گفت که توافق هسته ای با ایران فاجعه است و آمریکا این توافق بیمار را تایید نخواهد کرد
معاون رئیس جمهور آمریکا در اظهارات خود در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) گفت: آمریکا دیگر این توافق را تأیید نخواهد کرد و هرگز به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌ای را نمی‌دهد و اگر توافق هسته ای اصلاح نشود از آن خارج خواهیم شد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.