ورزشی print
هندبال قهرمانی آسیا؛ پیروزی بی ارزش مقابل عمان
طرفداری
0 comment   4 visibility
چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت 13:01
چکیده مطلب
تیم ملی هندبال ایران در سومین بازی خود در مرحله دوم گروهی هندبال قهرمانی آسیا برابر عمان قرار گرفت و این تیم را شکست داد.
طرفداری-هجدهمین دوره رقابت‌هاى هندبال قهرمانی مردان آسیا از 28 دی ماه تا 8 بهمن ماه به میزبانی کره‌جنوبی برگزار می‌شود. تیم ملی هندبال ایران در سومین بازی مرحله دوم مسابقات هندبال قهرمانی آسیا در کره‌جنوبی برابر عمان قرار گرفت و با نتیجه 40 بر 25 این تیم را شکست داد تا نخستین پیروزی خود را در مرحله دوم گروهی کسب کرده باشد.
به گزارش فارس، تیم ایران پس از برد ازبکستان و ژاپن در مرحله اول گروهی، در نخستین بازی خود در مرحله دوم با نتیجه 26 بر 23 مغلوب عربستان شده بود و در گام دوم هم 28 بر 25 نتیجه را به میزبان واگذار کرد. بدین ترتیب با این ناکامی فرصت حضور در جمع 4 تیم پایانی و کسب سهمیه رقابت های جهانی که سال آینده در آلمان برگزار می شود را از دست داد.
پس از پایان دور دوم مرحله گروهی، تیم‌ها فردا (پنج‌شنبه، 5 بهمن ماه) استراحت خواهند کرد و سپس روز جمعه تیم‌های چهارم گروه اول و دوم برای جایگاه هفتم و هشتم و تیم‌های سوم این دو گروه برای رده پنجم و ششم به مصاف هم خواهند رفت. همچنین تیم‌های گروه سوم و چهارم برای کسب جایگاه 9 تا 14 با هم دیدار می‌کنند.
تیم‌های اول و دوم گروه‌های اول و دوم هم در مرحله نیمه‌نهایی برابر هم قرار می‌گیرند. روز شنبه 7 بهمن ماه تیم‌ها استراحت دارند و یک‌شنبه 8 بهمن ماه دیدار فینال و رده‌بندی برگزار خواهد شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.