فناوری print
نام تجاری هواوی P11 به ثبت رسید
گجت نیوز
0 comment   7 visibility
چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت 15:00
چکیده مطلب
نام تجاری هواوی P11 توسط این گوشی‌ساز چینی به ثبت رسید. پیش از این نام هواوی P20 به ثبت رسیده بود و به همین دلیل پرچمدار 2018 شرکت را با همین نام می‌شناختیم. اما در نهایت بین هواوی پی 11 و پی 20 کدام یک نام پرچمدار آتی سری P خواهد بود؟ با نزدیک شدن ... نوشته نام تجاری هواوی P11 به ثبت رسید اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
نام تجاری هواوی P11 توسط این گوشی‌ساز چینی به ثبت رسید. پیش از این نام هواوی P20 به ثبت رسیده بود و به همین دلیل پرچمدار 2018 شرکت را با همین نام می‌شناختیم. اما در نهایت بین هواوی پی 11 و پی 20 کدام یک نام پرچمدار آتی سری P خواهد بود؟
با نزدیک شدن به زمان معرفی پرچمداران جدید، نه تنها درباره مشخصات فنی آن‌ها، بلکه درباره نامشان نیز با شک و تردید رو به رو می‌شویم. بزرگترین گوشی‌ساز چینی چندی پیش نام تجاری هواوی P20 را به ثبت رساند، به همین دلیل تصور کردیم نام پرچمدار جدید این شرکت از سری P به عنوان جانشین P10، همین مورد خواهد بود. با این حال هنوز درباره نحوه نام‌گذاری آن شک داشتیم. اکنون که نام تجاری هواوی P11 نیز به ثبت رسیده است، بیش از پیش سردرگم شده‌ایم!
این نام در کشورهای ایالات متحده آمریکا، انگلستان، تایوان، هنگ کنگ و دیگر کشورها به ثبت رسیده است. این در حالی است که نام تجاری هواوی پی 20 مدتی قبل تنها در آمریکا ثبت شده بود. این موضوع نشان می‌دهد پرچمدار جدید هواوی به احتمال بسیار زیاد هواوی پی 11 نام خواهد گرفت.

نام پرچمدار آتی این شرکت چینی به احتمال زیاد هواوی P11 است
این گوشی‌ساز در حال آماده‌سازی صفحاتی پیرامون دو گوشی هواوی P11 و P12 در وب سایت خود است که نشان می‌دهد شرکت قصد ندارد در نحوه نام‌گذاری پرچمداران سری P جهشی داشته باشد. البته مشاهده نام هواوی P12 لزوما به این معنی نیست که این گوشی در راه کنگره جهانی موبایل سال جاری است و احتمالا در نمایشگاه MWC 2019 شاهد رونمایی آن خواهیم بود. اکنون می‌توانیم با قطعیت بیشتری جدیدترین پرچمدار را هواوی پی 11 خطاب کنیم.
همچنین بخوانید:
مروری بر شایعات هواوی P20 (P11) ؛ بررسی طراحی، مشخصات فنی و دوربین سه‌ گانه
منبع :gsmarena
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.