استان ها print
محدودیت تردد خودروها در روزهای زوج و فرد در کرج اعمال می شود
ایسنا
0 comment   10 visibility
چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت 18:13
چکیده مطلب
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز از تصویب زوج و فرد در شورای ترافیک استان خبر داد و گفت: اجرای این طرح از یکم بهمن ماه آغاز و تا روز ۲۹ اسفندماه سال جاری ادامه دارد این طرح تا ۴ بهمن ماه ارشادی بوده و از این پس اعمال قانون برای متخلفان صورت می گیرد.
به گزارش ایسنا و  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، خسرو ارتقائی درهشتمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان اظهار داشت: زمان اجرای این طرح از یکم بهمن ماه به صورت ارشادی آغاز و تا روز ۲۹ اسفندماه سال جاری ادامه دارد. ساعت اجرای طرح همه روزه از ۱۷:۳۰ لغایت ۲۱:۳۰ خواهد بود.
ارتقائی تصریح کرد: اعمال محدودیت زوج و فرد از اول بهمن ماه تا پایان سال جاری در هسته مرکزی شهر کرج و شهر فردیس، بر اساس تصمیم اخذ شده در بیستمین جلسه کمیته فنی شورای ترافیک استان و شورای ترافیک استان خواهد بود.
معاون استاندار افزود: این طرح در راستای کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک در استان اجرایی می شود.
ارتقائی تصریح کرد: ممنوعیت تردد کامیون‌ها در داخل شهر کرج بر اساس تصمیم اخذ شده در بیستمین جلسه کمیته فنی شورای ترافیک استان، از ساعت 6 صبح تا 21 شب در کل شهرستان کرج به استثنای کامیون های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی خواهد بود.
مرزهای این طرح از میدان توحید تا تقاطع دانش‌آموز سپس از علامه جعفری تا تقاطع شهیدان آجرلو(میدان سپاه)، از تقاطع شهیدان آجرلو تا پل شهدای روحانی، پس از آن از ضلع جنوبی بلوار مطهری تا انتهای بلوار کاج، از انتهای بلوار کاج(بلوار استقلال و بلوار شورا) تا سه راه نهضت(ایستگاه تاکسی‌های ونک)، از سه راه نهضت تا چهارراه دانشکده و از چهارراه دانشکده تا میدان توحید در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.