سیاسی print
مسافران قطار مشهد-تهران به دلیل برف در راه مانده اند/ از آخوندی سوال می کنیم/ وزیر راه باید پاسخگو باشد
فارس نیوز
0 comment   7 visibility
یکشنبه 8 بهمن 1396 ساعت 19:11
چکیده مطلب
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درراه ماندن قطار مشهد به تهران و سرگردانی مسافران گفت: ما از وزیر راه در این باره حتماً سوال خواهیم کرد و وزیر حتماً باید در این باره پاسخگو باشد.
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به در راه ماندن مسافران قطار سبز مشهد به تهران گفت: من و سایر مسافران این قطار ساعت 12 شب گذشته از مشهد به مقصد تهران حرکت کرده‌ایم که هنوز پس از گذشت 19 ساعت در نزدیکی ورامین قطار متوقف و سیستم گرمایشی آن قطع شده است.
وی افزود: مسافران درحالی‌که از سرمای ناشی از قطع شدن سیستم گرمایشی قطار رنج می‌برند، آب شرب و غذا نیز برای مسافران در قطار وجود ندارد.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با وجود تماس‌های مکرر بنده با معاونان وزیر راه و مدیران راه‌آهن، هیچ مقام مسئولی پاسخگوی این وضعیت نیست و مسئول و مهمانداران قطار نیز همچنان مستأصل هستند.
پژمانفر خاطرنشان کرد: علاوه‌بر همه این مشکلات یکی از مسافران که از ناراحتی قلبی رنج می‌برد شرایط نامساعدی دارد و هیچ کسی نیست که به وی رسیدگی کند.
وی در پایان گفت:‌ ما حتماً درباره این موضوع از وزیر راه و شهرسازی سؤال خواهیم کرد و وزیر باید به این سؤال پاسخ دهد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.