ورزشی print
برزگر: نمی دانم خادم تا المپیک می ماند یا نه؟/ او تحت فشار مجبور شد نامه بنویسد
ایسنا
0 comment   37 visibility
دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت 12:12
چکیده مطلب
عضو شورای فنی کشتی آزاد با بیان اینکه رسول خادم بخاطر فشارهایی که به او وارد شده بود، مجبور به نوشتن نامه به شورای فنی شده است، گفت: او بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی بود.
منصور برزگر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی جلسه اخیر شورای فنی کشتی آزاد که در نهایت به انتخاب مجدد رسول خادم تا رقابت‌های المپیک 2020 منجر شد اظهار کرد: نمی‌دانم قرار است او تا المپیک سرمربی تیم ملی بماند یا نه. او فعلا تا مسابقات جهانی سرمربی تیم ملی خواهد بود، برای المپیک هم باید صحبت کنیم اما فعلا چون مسائل کاری خیلی فشرده شده و وقت کافی نیز نداشتیم، تمامی اعضای شورای فنی متفق‌القول به این نتیجه رسیدند که خادم بهترین گزینه ممکن برای بدست گرفتن سرمربیگری تیم ملی است.
عضو شورای فنی کشتی آزاد درباره موضع خادم در این جلسه گفت: خادم اصرار داشت که فعلا صبر کنید و گزینه‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهید اما همانطور که گفتم مسابقات مختلف را پیش رو داریم و تیم باید هر چه سریع‌تر ساخته و پرداخته شود، به همین دلیل نیز خادم به عنوان بهترین گزینه انتخاب شد. باید مسابقات پیش رو برگزار شود تا درباره آینده تصمیم‌گیری کنیم.
وی تصریح کرد: ما دنبال این بودیم شخصی را پیدا کنیم که بتواند این بار سنگین را بکشد. با توجه به شناختی که از خادم و توانایی‌های او داشتیم در حال حاضر وی مناسب‌ترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی بود.
برزگر در پاسخ به این سوال که با توجه به اقدام خادم در واگذاری وظایف و اختیاراتش به حمید بنی تمیم، آیا خادم می‌تواند به خوبی هدایت آزادکاران را بر عهده داشته باشد؟ اظهار کرد: با این کار، خادم با فراغ بال می‌تواند بر روی مسائل تیم ملی تمرکز کند و وقت بگذارد. او ارتباط بسیار خوبی با کشتی‌گیران دارد و بیش از همه مربیان دیگر نسبت به شرایط آن‌ها آگاه است.
وی درباره ارزیابی خود از علت نامه رسول خاد به شورای فنی در معرفی هر چه سریعتر سرمربی تیم ملی گفت: بخاطر فشارهایی که به او وارد شده بود به شورای فنی نامه زد تا در این‌باره هر چه سریعتر تصمیم‌گیری شود و تکلیف مشخص شود. ما نیز همگی به اتفاق او را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کردیم. آیا واقعا افرادی که در این چند روز حرف از سرمربیگری‌شان در تیم ملی به میان آمد می‌توانستند از عهده این کار برآیند؟
به گزارش ایسنا، شورای فنی چندی پیش رسول خادم رییس فدراسیون کشتی را با لفظ موقت و تا رقابت‌های انتخابی تیم ملی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد. خادم نیز به غیر از محمد طلایی سایر مربیان تیم ملی را تغییر داد و افراد جدیدی را جایگزین کرد تا اینکه 2 روز پیش ابتدا تمامی اختیارتش به غیر از امضاء اسناد مالی را به حمید بنی‌تمیم نایب رییس فدراسیون واگذار کرد و دقایقی پس از آن نیز در نامه‌ای به شورای فنی خواستار تعیین تکلیف سرمربیگری تیم ملی بصورت دائم و معرفی فرد جدید برای بدست گرفتن این سمت شد که در نهایت شورای فنی بلافاصله روز یک‌شنبه با حضور خادم تشکیل جلسه داد و وی را این‌بار بدون بکار بردن واژه موقت به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد.
ابراهیم جوادی یکی دیگر از اعضای شورای فنی پس از این جلسه در گفت‌وگو با ایسنا، تاکید کرد: خادم به اتفاق آرا تا رقابت‌های المپیک 2020 به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده است.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.