ورزشی print
مخالف سرمربیگری خادم بودم، اما چاره دیگری نداشتیم/ سرمربیگری تیم ملی را به عباس جدیدی می دادیم خوب بود؟
میزان
0 comment   6 visibility
دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت 12:25
چکیده مطلب
عضو شورای فنی کشتی آزاد گفت: من مخالف سرمربیگری رئیس فدراسیون بودم اما شرایط فعلی به گونه ای بود که بهتر از خادم ، گزینه‌ای برای سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد نبود و چاره دیگری نداشتیم

منصور برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص انتخاب رسول خادم به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: با توجه به بررسی‌‌های که در شورای فنی شد به این نتیجه رسیدیم که خادم بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد در این مقطع است.
عضو شورای فنی کشتی آزاد در مورد این که وی پیش از این مخالف سرمربیگری خادم بود، تصریح کرد: من مخالف سرمربیگری رئیس فدراسیون بودم اما شرایط فعلی به گونه ای بود که بهتر از خادم‌، گزینه‌ای برای سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد نبود و چاره دیگری نداشتیم. ما در مسابقات جهانی نهم شدیم و با این شرایط خادم بهترین گزینه بود. اگر هر کس دیگری را به عنوان سرمربی انتخاب می‌کردیم مسئولیت برد و باخت را قبول نمی‌کرد اما الان او همه مسئولیت‌ها را قبول می‌کند.
وی در مورد این که گفته می‌شود انتخاب خادم به عنوان سرمربی تیم ملی به شورای فنی تحمیل شده است، گفت: این حرف‌ها که گفته می‌شود بی‌ربط است. ما هر کاری کنیم حرف‌های این چنینی گفته می‌شود. متاسفانه واقعیت‌ها دیده نمی‌شود. دلیلی ندارد دستوری کار کنم چون احتیاجی به سفر و پست و مقام ندارم. اگر به جای خادم، عباس جدیدی را انتخاب می‌کردیم خوب بود؟
برزگر در پایان خاطرنشان کرد: دستیاران خادم، رضایی و طلایی و تعدادی از مربیان جوان خواهند بود. توکلیان و دودانگه هم فعلا با این تیم کار نخواهند کرد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.