سیاسی print
کلیات لایحه بودجه سال ۹۷ از فردا در صحن علنی مجلس بررسی می شود
میزان
0 comment   23 visibility
سه شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 11:53
چکیده مطلب
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: با توجه به ارسال گزارش «اصلاحیه کلیات لایحه بودجه ۹۷» از سوی کمیسیون تلفیق به هیئت رئیسه مجلس، کلیات این لایحه فردا (چهارشنبه) در جلسه علنی مجلس بررسی خواهد شد.
بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: با توجه به ارسال گزارش «اصلاحیه کلیات لایحه بودجه ۹۷» از سوی کمیسیون تلفیق به هیئت رئیسه مجلس، کلیات این لایحه فردا (چهارشنبه) در جلسه علنی مجلس بررسی خواهد شد.
به گزارش میزان، نمایندگان صبح روز سه‌شنبه دهم بهمن ماه در یک جلسه غیرعلنی نیم ساعته درباره کلیات لایحه بودجه مذاکراتی داشتند.
گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آینده پس از بررسی در ۳۲ جلسه این کمیسیون، روز یکشنبه در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت و ۲۰ نماینده به عنوان موافق و مخالف کلیات این لایحه صحبت کردند.
سرانجام پس از بررسی در دو نوبت کاری جلسه علنی صبح و عصر روز گذشته مجلس شورای اسلامی و ارائه اظهارات موافقان و مخالفان و سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه و رئیس سازمان برنامه و بودجه، کلیات لایحه به رای گذاشته شد و نمایندگان با ۸۳ رای موافق، ۱۲۰ رای مخالف و ۱۹ رای ممتنع از مجموع ۲۱۶ رای اخذ شده، به کلیات لایحه بودجه ۹۷ رای ندادند.
طبق آیین نامه داخلی مجلس، کلیات لایحه بودجه ۹۷ برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ارجاع شد و این کمیسیون ۷۲ ساعت فرصت دارد آن را مجدد بررسی و گزارش نهایی خود را به صحن علنی مجلس ارسال کند.بنابراین کمیسیون تلفیق لایحه بودجه امروز جلسه دارد و موضوع هدفمندی یارانه‌ها یکی از نکات محل بحثی است که درباره آن تصمیم گیری کردند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.