علمی print
تحویل بیش از 14 هزار کانکس در مناطق زلزله زده کرمانشاه
سلامت نیوز
0 comment   12 visibility
سه شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 15:03
چکیده مطلب
سلامت نیوز: رئیس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: 14 هزار و 338 کانکس به متقاضیان واجد شرایط در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه تحویل داده شده است.
سلامت نیوز: رئیس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: 14 هزار و 338 کانکس به متقاضیان واجد شرایط در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه تحویل داده شده است.
به گزارش سلامت نیوز، رضا خواجه ای روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیش از 3 هزار و 696 متقاضی در شهرهای مناطق زلزله زده تمایلی به تحویل کانکس نداشتند لذا 5 میلیون تومان وجه نقد به صورت بلاعوض به آنان پرداخت شده است.
وی همچنین گفت که تاکنون بیش از 18 هزار و 364 متقاضی درخواست اسکان موقت در این مناطق تعیین تکلیف شده اند.
خوجه ای اظهار داشت: برخی از متقاضیان دریافت وجه نقد کانکس ( 5 میلیون تومان ) هم اکنون در منطقه در چادر زندگی می کنند تا با استفاده از تسهیلات بانکی، کمک های بلاعوض دولت و وجه کانکس واحدهای مسکونی خود را احداث کنند.
زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتر شامگاه یکشنبه 21 آبان ماه سال جاری استان کرمانشاه را لرزاند. شدت این زمین لرزه به حدی بود که در اغلب استان های کشور احساس شد.
محل وقوع این زمین لرزه حوالی «ازگله» اعلام شد که در ساعت 21 و 48 دقیقه و در عمق 11 کیلومتری زمین روی داد.
براساس آخرین اطلاعات اعلام شده، تاکنون در این زمین لرزه بیش از 600 نفر از هموطنان جان خود را از دست داده اند و تعداد مجروحان این حادثه دردناک بیش از 12 هزار نفر بود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.