استان ها print
بدهی۲ میلیارد تومانی مشترکین خوسفی به شرکت برق/مطالبات پرداخت شود
مهر
0 comment   13 visibility
چهارشنبه 11 بهمن 1396 ساعت 14:19
چکیده مطلب
بیرجند- مدیر شرکت برق شهرستان خوسف از بدهی دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی مشترکین برق خوسفی خبر داد و گفت: از این افراد خواستاریم مطالبات خود را پرداخت کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، کاظم کمیلی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: بدهی مشترکین خوسف به شرکت برق دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و بدهی دستگاه‌های دولتی نیز ۷۰۰ میلیون تومان است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۳ هزار و ۳۹۵ نفر مشترک برق در شهرستان خوسف وجود دارد، گفت: از این تعداد ۹ هزار و ۷۰۰ مشترک روستایی و سه هزار و ۳۵۰ مشترک نیز شهری هستند.
کمیلی ادامه داد: میزان مصرف برق طی سال گذشته ۶۸ هزار مگاوات در ساعت بوده که بخش کشاورزی با ۴۷ درصد بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر بیان کرد: طی این ایام ۲۲ پروژه با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ۵۰۹ میلیون ریال به بهره برداری می رسد.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان خوسف هم در این نشست بیان کرد: در حال حاضر قریب به چهار هزار و ۲۵۰ نفر دانش آموز در قالب ۹۸ آموزشگاه در این شهرستان مشغول تحصیل هستند.
محمد دانایی بیان کرد: طی سال جاری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبارات تملک دارایی به آموزش و پرورش اختصاص داده که امید است تخصیص یابد.
وی با اشاره به وضعیت مدارس شهرستان خوسف بیان کرد: در حال حاضر دو مدرسه تخریبی در آرک و علی آباد شهرستان خوسف وجود دارد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.