ورزشی print
خرید مهاجم خارجی نیاز مبرم استقلال
ساعت ۲۴
0 comment   26 visibility
چهارشنبه 11 بهمن 1396 ساعت 15:44
چکیده مطلب
ساعت24-سرمربی آلمانی استقلال یک بار دیگر تاکید کرد خریدهای جدید برای این تیم واجب است و در راس آنها ورود مهاجمی کارآمد می تواند دغدغه های او را کاهش دهد.
ساعت24-سرمربی آلمانی استقلال یک بار دیگر تاکید کرد خریدهای جدید برای این تیم واجب است و در راس آنها ورود مهاجمی کارآمد می تواند دغدغه های او را کاهش دهد.
وینفرد شفر از همان دقایق آغازین بازی با صنعت نفت روی عملکرد مهاجمان و عوامل ساختار تهاجمی خود تمرکز کرده بود تا جایی که با هر اشتباه علی قربانی، پیرمرد آلمانی از کوره در می رفت و با عصبانیت ها و واکنش های او در کنار خط طولی زمین می شد حدس زد به هیچ عنوان از عملکرد شاگردانش در یک سوم تهاجمی رضایت ندارد.
شفر با وجود این که بازی مهم با صنعت نفت را دوباره روی نبوغ و تیزهوشی وینگرهای خود در گلزنی برد اما صحبت های صریح او در کنفرانس مطبوعاتی نشان داد که همچنان روی خرید مهاجم خارجی مناسب تاکید ویژه ای دارد و بعد از ناکامی در این راه با وجود حضور سه تا چهار خارجی در تهران همچنان با انگیزه بالا در صدد خرید بازیکنی مناسب با تفکراتش برای استقلال است.
پیرمرد آلمانی که زمینه برگزاری نشستی با مدیرعامل باشگاه و معاونان او برای امروز بعدازظهر را فراهم کرد تا بعد از تمرین ریکاوری تکلیف خرید جدید را مشخص کند، امیدوار است با در اختیار داشتن بازیکنی هم سو با تفکرات تاکتیکی اش بتواند نمایشی بهتر از آن چه استقلال در این هفته ها ارائه داد، داشته باشد؛ به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا که حریفانی بسیار قدرتمندتر از صنعت نفت مقابل استقلال قرار خواهند گرفت.
ورزش سه
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.