اجتماعی print
نجفی: ماموران شهرداری تحت تاثیر بی انصافی ها قرار نمی گیرند
ایسنا
0 comment   26 visibility
شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 10:00
چکیده مطلب
شهردار تهران اعلام کرد که همکاران ما در شهرداری تحت تاثیر القائات و بی انصافی‌ها  قرار نمی‌گیرند و کماکان به خدمت بی منت ادامه می دهند و بر این نوع خدمت اصرار می‌کنند.
به گزارش ایسنا، محمد علی نجفی صبح امروز  در حاشیه حضور در حرم امام خمینی (ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل،  در جمع خبرنگاران گفت: چهلمین فجر انقلاب اسلامی را تبریک می‌گویم، فجر انقلاب اسلامی پیش از هر چیزی نام و یاد بزرگ مرد تاریخ انقلاب را به یاد می آورد.
وی با بیان اینکه شخصیت معمار و بنیانگذار انقلاب، یاد و نامش همواره در دل مردم جاودانه خواهد بود گفت:‌ امام خمینی شخصیتی داشت که با روش و منش خود نه تنها ساختار سیاسی کشور را متحول کرد، بلکه فرهنگ، عدالتخواهی، استقلال طلبی، مبارزه با فساد را در جامعه نهادینه کرد و صدها سجایای اخلاقی را در ذهن و روح مردم به یادگار گذاشت.
نجفی با بیان اینکه یکی از آموزه‌های امام یعنی خدمت بدون منت، ارتباط بیشتری با ماموریت‌ها و وظایف شهرداری دارد، گفت: امروز هم شهرداری و کارکنان خدوم آن افتخار دارند برای تحقق این آرزو یعنی خدمت بدون منت، تمام تلاش و سعی خود را انجام دهند.
شهردار تهران اضافه کرد:برخی با بی‌انصافی خدمات را نادیده می‌گیرند و برخی نیز در دامن زدن به مطالباتی که خودشان هم می‌دانند قابل برآورده شدن نیست صحبت می‌کنند، اما همکاران ما در شهرداری تحت تاثیر برخی القائات قرار نمی‌گیرند و کماکان به خدمت بی منت ادامه می دهند و بر این نوع خدمت اصرار می‌کنند.
وی با بیان اینکه امید است همه ما این توفیق را داشته باشیم که با رهنمودهای رهبری ماموریت ‌های خود را به نحو احسن انجام دهیم، تاکید کرد:  کارکنان شهرداری در هر مکان و موقعیتی، محل کار خود را به عنوان محراب مقدس خدمت می‌شمارند و عبادت خویش را جز خدمت به خلق خدا نمی دانند.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.