ورزشی print
رنار: شاگردان کی روش به راحتی تسلیم نمی شوند
برترین ها
0 comment   3 visibility
یکشنبه 15 بهمن 1396 ساعت 11:15
چکیده مطلب
سرمربی مراکش به بازیکنانش هشدار داد و اعلام کرد که نباید تیم ملی ایران را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست کم بگیرند.
خبرگزاری فارس: اروه رنار، سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال مراکش در مصاحبه با سایت «labeautedufootball» اعلام کرد که حذف از مرحله گروهی جام جهانی روسیه به منزله شکست بزرگی برای تیم ملی این کشور است و درباره تیم ملی ایران هشدار داد زیرا بسیاری معتقدند که در قبال اسپانیا و پرتغال، ایران ضعیف تر است اما باید آنها را دست کم نگیرند.
رنار در مصاحبه خود درباره گروه B که با اسپانیا، پرتغال و ایران همگروه است، این طور گفت: بالا نرفتن و حذف از گروه خودمان در جام جهانی روسیه به عنوان شکست بزرگ برای ما تلقی می‌شود. به همین خاطر باید تمام بازیکنان تلاش کنند تا چهره خوبی را از تیم ملی فوتبال مراکش به نمایش بگذارند. تیمی که رقیب اصلی ما در گروه است و از آن ترس وجود دارد، تیم ملی اسپانیا است. البته نباید از پرتغال، قهرمان اروپا غافل شویم. تیم ملی ایران به راحتی تسلیم نمی شوند و باید این تیم را در قیاس با اسپانیا و پرتغال دست کم نگیریم.
سرمربی فرانسوی مراکش در ادامه اسپانیا را کاندیدای اول قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عنوان کرد وگفت: فلسفه فوتبال اسپانیا بر فوتبال هجومی به همراه بازیکنانی با سطح بالا بنا شده است. به نظرم آنها در شرایط کنونی مسلح شدند تا با قدرت به قهرمانی برسند و من فوتبال این کشور را دوست دارم.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.