ورزشی print
داورزنی: باید اقدامات ارزشمندتری برای ورزش معلولان انجام شود
مهر
0 comment   18 visibility
یکشنبه 15 بهمن 1396 ساعت 16:28
چکیده مطلب
معاون وزیر ورزش با بیان اینکه ورزشکاران معلول در هر میدانی قدرت نمایی کرده اند، گفت: باید با تعامل و همکاری  بتوانیم اقدامات ارزشمند تری را برای معلولان رقم بزنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، مجمع عمومی و فوق العاده کمیته ملی پارالمپیک در محل آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک با حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش همراه با محمود خسروی وفا و مسعود اشرفی، رئیس و دبیرکل این کمیته در جریان است.
در جریان این مجمع داورزنی گفت: اقداماتی که طی ٣٩ سال گذشته برای ورزش کشور انجام شد قابل مقایسه با گذشته نیست اما گاهی برخی حرف ها که باعث رنجش می شود. مثلا می گویند که نتوانسته این مجموعه ای همچون مجموعه ورزشی آزادی پس از انقلاب بسازیم درحالیکه اتفاقاتی که اسکتبار جهانی در ایران سعی داشت رقم بزند، به ما اجازه نداد.
وی ادامه داد: پروژه های زیادی را در شهرهای مختلف احداث کرده ایم و با وجود همه تهدیدها نزدیک به ۱۰ هزار پروژه ساخته شد.
داورزنی با بیان اینکه ورزشکاران معلول در هر میدانی که حضور داشته اند، قدرت نمایی کرده اند، یادآور شد: این باعث افتخار است. امیدواریم با تعامل و همکاری خوب بتوانیم اقدامات ارزشمند تری را برای جانبازان و معلولان رقم بزنیم.
معاون وزیر ورزش در پایان گفت: از زحمات تک تک افرادی که در حوزه قدم برداشته اند، تشکر می کنم. از سال ها قبل پیگیری های زیادی برای ساخت مجموعه های اختصاصی صورت گرفته که باید تقدیر کرد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.