سیاسی print
ایران و فیلیپین بر تقویت همکاری در حوزه انرژی و پتروشیمی تاکید کردند
ایرنا
0 comment   7 visibility
یکشنبه 15 بهمن 1396 ساعت 16:15
چکیده مطلب
تهران - ایرنا – وزیر امور خارجه ایران و نماینده ویژه رییس جمهوری فیلیپین بر تقویت همکاری های دو جانبه به خصوص حوزه انرژی و پتروشیمی تاکید کردند.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، در دیدار محمد جواد ظریف و خوزه دونشیا نماینده ویژه رییس جمهوری فیلیپین و رئیس کنفدراسیون احزاب آسیایی با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران طرفین بر تقویت و ارتقاء همکاری های دو جانبه بین ایران و فیلیپین بویژه در زمینه اقتصادی، انرژی، پتروشیمی و همچنین تقویت همکاری میان احزاب سیاسی آسیایی تاکید کردند.
به گزارش ایرنا این مقام فیلیپینی به منظور شرکت در بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی(ICAPP) و دومین کنفرانس ویژه 'راه ابریشم' هفته گذشته به ایران سفر کرده بود.
این نشست روز جمعه گذشته با سخنرانی سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه و با حضور شخصیت های سیاسی و حزبی جمهوری اسلامی ایران و کشورهای مختلف جهان در محل سالن اجلاس سران در تهران آغاز به کار کرد.
این کنفرانس دو روزه به میزبانی حزب موتلفه اسلامی با مشارکت صد نفر از رهبران، دبیران کل و مقامات ارشد 40 حزب و سازمان سیاسی از 25 کشور آسیایی و نیز مسوولان سازمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی برگزار و عصر دیروز -شنبه- نیز به کار خود پایان می دهد.
شرکت کنندگان در این رویداد بین‌المللی در نشست‌های مختلف در سه موضوع اصلی «نقش احزاب در کاهش تنش‌ها و مواجهه با افراط‌گرایی» ، «احزاب و توسعه پایدار شهری» و «نقش احزاب در توسعه سیاسی، تبادل فرهنگی و گسترش مبادلات تجاری در مسیر راه ابریشم» سخنرانی کردند.
سیام**9314**
تنظیم: داود توسلی**انتشار:کاردان
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.