اجتماعی print
هماهنگی پلیس راهور با سازمان بهشت زهرا برای کاهش بار ترافیکی در روزهای پایانی سال
میزان
0 comment   30 visibility
دوشنبه 16 بهمن 1396 ساعت 09:35
چکیده مطلب
هماهنگی های لازم جهت کاهش بار ترافیکی در بهشت زهرا (س) در روزهای پایانی سال انجام شد.
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، در جلسه‌ای که با حضور پلیس راهور تهران بزرگ و مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) برگزار شد، هماهنگی‌های لازم جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان در روز‌های پایانی سال انجام شد.
سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از زحمات پلیس راهور در ایجاد نظم و آرامش در سطوح مختلف جامعه و علی الخصوص در سطح سازمان بهشت زهرا (س) بیان داشت: سازمان بهشت زهرا (س) در ایام پایانی سال شاهد یک همایش بزرگ مردمی و خودجوش است که هزاران نفر از شهروندان با مراجعه به این مکان مقدس یاد و نام عزیزان خود را گرامی می‌دارند.
وی اولویت اصلی را کاهش حجم ترافیک، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و اطلاع رسانی صحیح و به موقع عنوان کرد.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) ضمن اشاره به همکاری خوب پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران به ویژه سازمان بهشت زهرا (سلام الله علیها) به صورت سنتی و از دیرباز گفت: ما با تمام توان و امکانات آماده همراهی و همکاری با پلیس راهور تهران بزرگ به ویژه در ایام پایانی سال و برای خدمت به شهروندان خواهیم بود و همواره این همکاری برای ما اصل اساسی به شمار می‌رود و ما روابط بسیار برادرانه و نزدیکی با پلیس راهور داریم.
خال خاطرنشان کرد: حضور پلیس راهور در خیابان‌ها و معابر آرامش و امنیت روانی برای شهروندان و رانندگان را به همراه دارد و این موضوع واقعیتی انکار ناپذیر است و ما نیز با همکاری با پلیس به دنبال آرامش و امنیت برای شهروندان هستیم.
وی برخی از اقدامات صورت گرفته و در حال انجام را برای بهبود شرایط تردد در ایام آخر سال را بیان کرد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.