اقتصادی print
بهره برداری از 130 طرح اشتغالزایی وآسفالت چهار روستای پلدختر
ایرنا
0 comment   7 visibility
دوشنبه 16 بهمن 1396 ساعت 18:12
چکیده مطلب
خرم آباد - ایرنا - در پنجمین روز از دهه مبارک فجر در آیین های جداگانه ای با حضور مسئولان، 130 طرح اشتغالزایی و آسفالت و سامان ‌دهی معابر چهار روستای شهرستان پلدختر بهره برداری شدند.
به گزارش خبرنگار ایرنا یک طرح گاوداری کمیته امداد به نمایندگی از 130 طرح اشتغالزایی در بخش معمولان با اعتباری بیش از 19 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
همچنین طرح آسفالت و ساماندهی معابر در روستای سراب حمام به نمایندگی از چهار روستا از بخش مرکزی پلدختر به بهره برداری رسید.
رییس بنیاد مسکن پلدختر در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: طرح آسفالت و ساماندهی معابر روستای سراب حمام به نمایندگی از چهار روستای مورانی، گل گل سفلی و خرس ‌در علیا از بخش مرکزی این شهرستان بهره برداری شد.
سید مهدی موسوی افزود: مرحله نخست این طرح با اعتبار حدود 6 میلیارد و 500 میلیون ریال در سطحی بیش از 57 مترمربع آغاز شده است.
وی تصریح کرد: مرحله نخست آسفالت معابر روستای سراب حمام با اعتباری حدود سه میلیارد و 500 میلیون ریال در سطح بیش از سه هزار و 500 مترمربع از اعتبارات تفاهمی با دهیاری‌ ها و قیر رایگان اجرا شده است.
رییس بنیاد مسکن پلدختر گفت: تاکنون حدود یکهزار و 400 مترمربع از مرحله دوم آسفالت روستای سراب حمام زیرسازی شده و حدود 10 هزار مترمربع از اجرای بیس آن با اعتبارات استانی به اتمام رسیده است.
وی افزود: عملیات اجرایی مرحله دوم این طرح با اعتباری بیش از یک میلیارد و 800 میلیون ریال به ‌زودی اجرایی می شود.
موسوی اظهار کرد: عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت معابر روستاهای وره زرد، چم گز و چاله هلوش از توابع بخش مرکزی و روستاهای بن کشکه، دمرود، چغاسلمان، چم مورت و سراب عبدال‌ علی از توابع بخش معمولان آغاز شده است.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است .
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/3022
خبرنگار: فاطمه مهرابی ** انتشاردهنده: احسان کردی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.