استان ها print
بجنورد| 5 پروژه امداد و نجات در خراسان شمالی به بهره برداری رسید
تسنیم
0 comment   21 visibility
دوشنبه 16 بهمن 1396 ساعت 19:55
چکیده مطلب
رییس جمعیت هلال احمر بجنورد در حاشیه افتتاح آشیانه پرنده خراسان شمالی گفت: 5 پروژه امداد و نجات در استان به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد حسن شکوری نسب در حاشیه افتتاح آشیانه پرنده خراسان شمالی اظهار داشت: از شروع دولت تدبیر و امید تا کنون 180میلیارد ریال اعتبار در جهت ارتقاء توان هلال احمر استان خراسان شمالی هزینه شده است.
وی افزود: تعداد نیروهای هلال احمر استان 500 نفر بوده که به 2500نفر افزایش یافته و همچنین 12پایگاه امداد و نجات که به صورت کانکس بود امروز با ساختمان استاندارد به کار خود ادامه می‌دهند.
ریاست جمعیت هلال احمر استان در خصوص طرح‌های دهه فجر خاطر نشان کرد: در دهه فجر امسال 5 پروژه اعم از انبار مرکزی، آشیانه پرنده و دیگر پروژه ها با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان با حضور ریاست کل جمعیت هلال احمر کشور به بهره‌برداری رسید که در هفته هلال احمر نیز همین مقدار پروژه افتتاح خواهد شد.
وی در پایان گفت: با توجه به جنبه اقلیمی خراسان شمالی، حوادث و بلایای طبیعی فراوانی در این استان رخ داده است که با بهره‌برداری از مراکز امداد و نجات جدید، توان خدمت رسانی در این استان بالا رفته است.
انتهای پیام/ش
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.