فناوری print
درز تصاویر منتسب به هواوی پی 20 با حضور دوربین سه گانه
فارنت
0 comment   13 visibility
دوشنبه 16 بهمن 1396 ساعت 19:30
چکیده مطلب
پرچم‌دار هواوی پی 20 (یا شاید پی 11) که قرار است ششم فروردین‌ماه رونمایی شود شاید به دوربین سه‌گانه مجهز باشد. این موضوع از طریق تصاویر کیس این گوشی درز کرده است.
سال 2017 را می‌توانستیم سال دوربین‌های دوگانه در گوشی‌های هوشمند بنامیم اما شاید هواوی در سال 2018 به سیستم دوربین سه‌گانه روی بیاورد. تصاویر هواوی پی 20 درون کیس که توسط Slashleaks درز کرده است موارد متعددی را درباره این گوشی فاش کرده است. این گوشی مانند میت 10 از طراحی با حاشیه باریک استفاده کرده و حسگر اثر انگشت آن نیز کماکان در جلو قرار گرفته اما گوشه‌های صفحه‌نمایش این‌بار خمیده طراحی شده‌اند.

در همین خصوص..
هواوی پی 20 هفتم فروردین‌ماه رسماً رونمایی خواهد شد
۱۲ بهمن, ۱۳۹۶
نام نسخه‌های مختلف هواوی پی 20 فاش شد
۱۰ بهمن, ۱۳۹۶
مورد مهم‌تر اما حضور دوربین سه‌گانه در پی 20 است. هواوی تاکنون با همکاری لایکا در پرچم‌داران خود از دوربین دوگانه با یک سنسور اضافه مونوکروم استفاده می‌کرد و حالا مشخص نیست سنسور سوم دارای لنز زوم یا تله‌فوتو است یا چیز دیگری! به هر حال در دنیای گوشی‌های با دوربین دوگانه بی‌شک پی 20 می‌تواند با این سیستم جدید توجهات زیادی را به خود جلب کند.

همان‌طور که گفتیم پی 20 قرار است ششم فروردین‌ماه آینده رسماً رونمایی شود و به این ترتیب کمتر از دو ماه تا روشن شدن ماجرا زمان باقیست.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.