بین الملل print
عکاظ مدعی خنثی شدن طرح تروریستی برای ترور فرماندهان امنیتی دولت مستعفی یمن شد
ایسنا
0 comment   29 visibility
سه شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 11:58
چکیده مطلب
معاون وزیر کشور در دولت مستعفی یمن القاعده را به دست داشتن در ترورهای اخیر در عدن متهم کرده و از خنثی‌سازی طرح تروریست‌ها برای ترور فرماندهان امنیتی این دولت خبر داد.
به گزارش ایسنا، محمد مساعد، معاون وزیر کشور دولت مستعفی یمن در گفت‌وگو با روزنامه عکاظ چاپ عربستان، تشکیلات تروریستی القاعده را به سوء استفاده از تحولات اخیر در عدن برای ترور فرماندهان امنیتی متهم کرده و گفت: با هوشیاری نیروهای امنیتی ما بسیاری از این طرح‌های تروریستی خنثی شدند.
مساعد تاکید کرد، القاعده در ترور فهمی الحکمی، افسر پلیس یمن در یکی از خیابان‌های شهر المنصوره در استان عدن دست داشت.
معاون وزیر کشور دولت مستعفی یمن تاکید کرد، هدف از عملیات‌های تروری که به دست تروریست‌ها در عدن انجام می‌شوند، بر هم زدن آرامش و ثبات در این استان است که زندگی در آن به حالت عادی بازگشته و دستگاه‌های امنیتی مربوطه به وظیفه خود عمل می‌کنند، تروریست‌ها تلاش می‌کنند از تحولات اخیر عدن برای ترور مقامات امنیتی به ویژه فرماندهان آنها استفاده کنند.
وی افزود: طرح امنیتی جامعی که دستگاه‌های امنیتی آغاز کرده‌اند، شامل تمامی استان‌های ‌"آزاد شده" یمن شامل الجوف، تعز و البیضاء می‌شود.
مساعد در ادامه گفت: در این طرح بخش‌های مختلفی وجود دارد که از عملیات پاکسازی مناطق آزاد شده از "کودتاچیان" آغاز شده و با تسلط دولت مستعفی بر آنها و تمامی نهادها و ادارات و نیز خنثی‌سازی توطئه‌ها برای تضعیف روند توسعه و بازسازی‌ها پایان می‌یابد.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.