استان ها print
۹۴ میلیون تردد وسایل نقلیه در جاده های لرستان ثبت شد
مهر
0 comment   12 visibility
سه شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 13:31
چکیده مطلب
خرم‌آباد- مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: بیش از ۹۴ میلیون تردد وسایل نقلیه در جاده‌های لرستان ثبت شد.
به گزارش خبرنگار مهر، عباس شرفی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با تشریح عملکرد ۱۰ ماهه مرکز مدیریت راه‌های استان اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی‌ماه تعداد ۹۴ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۵۰۷ تردد وسیله نقلیه در محوهای مواصلاتی لرستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۳.۷۹ درصد افزایش نشان می‌دهد.
وی گفت: سهم وسایل نقلیه سنگین از این میزان تردد ۲۱ میلیون و ۶۹ هزار و ۴۴۰ تردد بوده که در مقایسه با ۱۰ ماهه سال گذشته ۴۱.۱۱ درصد افزایش داشته است.
شرفی با بیان اینکه در ده ماهه امسال سرعت متوسط در محورهای لرستان با ۶.۹ درصد کاهش به ۷۶.۸ کیلومتر در ساعت رسیده است، تصریح کرد: بیشترین تردد در مدت یادشده به محور سه‌راهی چالانچولان- دورود با ۴ میلیون و ۱۱۷ هزار و ۶۶۱ تردد اختصاص دارد که نسبت به مدت مشابه ۲۰.۲۲ درصد افزایش تردد مشاهده می‌شود و کمترین تردد نیز در محور بروجرد- بیرانشهر با ۲۰۲ هزار و ۵۹۶ وسیله نقلیه به ثبت رسیده که در این محور هم ۲۴.۲۴ درصد افزایش تردد داشته ایم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: در ۱۰ ماهه امسال دو دستگاه ترددشمار جاده‌ای در راه های استان نصب و راه‌اندازی شده و تعداد این ترددشمارها در لرستان به ۶۲ دستگاه افزایش یافته است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.