فناوری print
نسخه آف‌رود نیسان آرمادا معرفی شد
زومیت
0 comment   13 visibility
سه شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 15:30
چکیده مطلب
شاسی‌بلند مفهومی و آف‌رود نیسان آرمادا همراه با اسنوموبیل 370zki به زودی در نمایشگاه خودروی شیکاگو به نمایش گذاشته خواهند شد.
در نمایشگاه خودروی شیکاگو ۲۰۱۶، نیسان سه خودروی مفهومی زمستانی بر اساس مورانو، پث‌فایندر (Pathfinder) و روژ (ایکس تریل) معرفی کرد. هر سه این خودروها به جای چرخ از زنجیر برای حرکت در برف استفاده می‌کردند؛ اما نیسان دوباره یک خودروی مفهومی زمستانی یا اسنو پاترول با نام نیسان آرمادا ۲۰۱۸ معرفی کرده است که همراه با ۳۷۰Zki قرار است در نمایشگاه امسال شیکاگو رونمایی شود.

برای ساخت اسنو پاترول نیسان آرمادا (Armada)، شرکت سازنده خودرو از شاسی‌بلند آرمادا ۲۰۱۸ بهره برد و پیشرانه ۵.۸ لیتری خورجینی هشت سیلندر آن را با ۳۹۰ اسب بخار قدرت همراه با جعبه دنده اتوماتیک هفت سرعته به خدمت گرفت. نیسان هر دوی رینگ و لاستیک را تعویض کرد و به عنوان جایگزین از رینگ‌های ۲۰ اینچی کوگنیتو (Cognito) سری ۶۱ با رنگ مشکی براق و لاستیک پرو کُمپ MT2 مخصوص رانندگی آف‌رود استفاده می‌کند. همچنین سیستم تعلیق خودرو کمی بالاتر رفت و ۵ سانتی‌متر در جلو و ۲.۵ سانتی‌متر در عقب به ارتفاع شاسی‌بلند مفهومی نیسان آرمادا اضافه شد.
بیلی هایس معاون بخش وسایل نقلیه تجاری و کامیون در نمایندگی آمریکای شمالی نیسان گفت:
در حالی که رانندگی نیسان آرمادا مدل ۲۰۱۸ مانند یک سدان لوکس به نظر می‌رسد، وارث آف‌رودی به عنوان اسنو پاترول نیز دارد که خودرویی برای مسافرت به هر مکان دشوار و دور از دسترس است. شاسی‌بلند آف‌رود آرمادا به عنوان یکی از بخش‌های جشن زمستانی ما در نمایشگاه خودروی شیکاگو به نمایش گذاشته می‌شود و قصد داریم به خانواده روبه‌رشد مشتریان و علاقه‌مندان آرمادا یادآوری کنیم که این شاسی‌بلند کاملا برای حرکت در مسیرهای برفی زمستانی آمادگی دارد؛ حداقل در خیابان‌های یخ‌زده و پوشیده از برف شیکاگو هم می‌توان از این شاسی‌بلند برای ایمنی بیش‌تر استفاده کرد.
سپر جلو با یک قطعه مختص مسیرهای آف‌رود جایگزین شده است که همراه با میله محافظ جلو پنجره مشبک و وینچ ۵۴۴۳ کیلوگرمی ارائه می‌شود. رکاب‌ کناری، ریل‌های محافظ عبور از سنگ، چراغ مه‌شکن ۵ اینچی LED، نوار چراغ LED دو ردیفه، پوشش بدنه سفارشی با آرم آرمادا اسنو پاترول و باربند سقفی از جمله تغییرات بیرونی شاسی‌بلند آرمادا هستند.


در فضای داخلی خودرو نیسان تغییرات کمی اعمال کرده است؛ این تغییرات با اضافه کردن چرم صدفی رنگ به صندلی همراه با تکه‌های سیمانی رنگ سوراخ سوراخ و دوخت لاجوردی محدود می‌شود و در صندلی‌های ردیف عقب نیز فقط آرم نیسان به عنوان تزئین استفاده شده است.
اسنو پاترول نیسان آرمادا فقط یک خودروی مفهومی است، بنابراین انتظار نداشته باشید که این شاسی‌بلند آف‌رود به این زودی راهی به خط تولید پیدا کند. البته ایده خوبی است که گاهی خودروسازان از روش گذشته خود دست بکشند و محصول جدیدی عرضه کنند که علاقه‌مندان بتوانند از طراحی آن لذت ببرند.
اسنو پاترول نیسان آرمادا همراه با اسنوموبیل نیسان 370zki، ماه جاری میلادی در نمایشگاه خودروی شیکاگو به نمایش گذاشته خواهد شد. علاقه‌مندان به بازی‌های زمستانی و خودروهای مناسب با این حال و هوا می‌توانند از جدیدترین محصولات بازدید کنند.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.