سیاسی print
پدیدآورندگان حماسه 19 بهمن 57 تجلیل شد
جام نیوز
0 comment   7 visibility
سه شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 23:05
چکیده مطلب
آیین تجلیل از پدیدآورندگان حماسه 19 بهمن 57 و رونمایی از کتاب «حماسه ماندگار» صبح امروز در مرکز فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی نهاجا برگزار شد.
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، در آستانه 19 بهمن و روز نیروی هوایی ارتش، آیین بزرگداشت و تجلیل از حماسه‌آفرینان 19 بهمن 57 در مرکز فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی ارتش برگزار شد.
این مراسم با حضور حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر خلبان حسن شاه‌صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش، سردار سدهی رییس دفتر ارتباطات ستاد کل نیرو‌های مسلح و جمعی از پدیدآورندگان حماسه 19 بهمن 57 برگزار شد.
در این مراسم کتاب «حماسه ماندگار» نیز که در رابطه با بیعت کارکنان نیروی هوایی با امام خمینی (ره) در روز 19 بهمن 57 است رونمایی شد.
حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی در این مراسم گفت: نیروی هوایی الهی ارتش با این بیعت آسمانی خود با رهبر کبیر انقلاب اسلامی، خدایی بودن خودش را به جهانیان نشان داد و امید را در دل دوستان و بیم را در دل دشمنان انقلاب کلید زد و از آنجا هم کمر رژیم ستمشاهی را شکست.
وی ادامه داد: ارتش برخلاف تصور برخی ها، امروز مکتبی نشده بلکه از گذشته مکتبی بوده است، کارکنان ارتش به دنبال بستری مناسب برای اثبات مکتبی بودن خود بودند که ۱۹ بهمن ۵۷ این فرصت را فراهم کرد تا مکتبی بودن شان را نمایان سازند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: البته این نکته را هم باید عنوان کرد که آن زمان هم در سران و هم در بدنه ارتش انسان های معتقد به مرجعیت وجود داشت مانند سپهبد قرنی که نظیر او کم نبودند.
محمد حسنی با بیان اینکه بیعت کردن هر چند مهم است اما پایبندی به آن مهمتر است، یادآور شد: خوشبختانه در طول انقلاب اسلامی، دوران 8 سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و دوران پس از آن در هر صحنه ای که لازم بود،نیروی هوایی الهی ارتش نشان داد که سر بیعت خود ایستاده و در همه این صحنه ها حاضر بزرگ بوده است که سند زنده این سخن، کارنامه درخشان نیروی هوایی در دفاع مقدس است.
نماینده ولی فقیه در ارتش در پایان تصریح کرد: دشمن بداند که آرزوی پیمان شکنی مردان خدا با ولی امر مسلمین را فقط به گور خواهد برد.
فارس
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.