فرهنگی print
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون حفظ و مفاهیم قرآن از 25 بهمن/ آزمون کتبی 10 اسفند برگزار می شود
فارس نیوز
0 comment   19 visibility
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 10:54
چکیده مطلب
مدیر آموزش معاونت قرآن و عترت ارشاد با اشاره به اینکه کارت ورود به جلسه آزمون حفظ و مفاهیم قرآن از 25 بهمن‌ماه صادر و توزیع می‌شود، گفت: آزمون کتبی تمامی رشته‌ها 10 اسفندماه در دو نوبت برپا خواهد شد.
مرتضی خدمتکار مدیر آموزش معاونت قرآن و عترت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اظهار داشت: امسال با توجه به ادغام آزمون‌های قرآنی ارشاد و سازمان اوقاف، تجربه جدید در برپایی این آزمون داریم که امیدواریم با همکاری این دو نهاد آزمون حفظ و مفاهیم قرآن به خوبی اجرا شود.
وی با بیان اینکه در زمان ثبت‌نام بیش از 241 هزار نفر در آزمون نام‌نویسی کردند، افزود: امسال این آزمون‌ها به صورت کتبی و شفاهی برپا و کارت ورود به جلسه آزمون از 25 بهمن‌ماه صادر و توزیع می‌شود که آزمون کتبی 10 اسفندماه در بیش از 420 مرکز آزمون در دو نوبت از 8.30 تا 9.45 برای تمامی رشته‌های حفظ و از 10.45 تا 11.45 برای رشته‌های ترجمه و مفاهیم قرآن و معارف اهل‌بیت(ع) برپا خواهد شد.
خدمتکار با اشاره به برگزاری مرحله شفاهی این آزمون‌ها نیز خاطر نشان کرد: نتایج آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن 11 اسفندماه اعلام می‌شود و مرحله شفاهی این آزمون‌ها به مدت یک هفته از 12 تا 18 اسفندماه برگزار خواهد شد.
به گزارش فارس، آزمون حفظ و مفاهیم قرآن امسال در رشته‌های «حفظ قرآن کریم» با 15 زیرشاخه، «ترجمه و مفاهیم» با 3 زیرشاخه، «معارف اهل‌بیت(ع)» با 4 زیرشاخه و «انس با قرآن» برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.