سیاسی print
عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی: از هر زندانی که بخواهیم بازدید می کنیم/ بازدید از سایر زندان ها در دستورکار است
نامه نیوز
0 comment   28 visibility
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 12:09
چکیده مطلب
عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون می تواند از هر زندانی که بخواهد، بازدید کند.
 «محمد کاظمی»، عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، درباره اظهارات سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس که از توقف بازدید نمایندگان از زندان های کشور به دلیل برخی اختلاف ها خبر داده بود، گفت: اختلافی بین اعضای کمیته ویژه بررسی ناآرامی های اخیر وجود ندارد و در این کمیته برنامه داریم از سایر زندان های کشور با اولویت شهرهایی که در آن اغتشاشات صورت گرفته است، بازدید کنیم.
به گزارش نامه نیوز، این عضو هیات بازدیدکننده از زندان اوین افزود: کمیسیون قضایی ماهیتا می تواند از زندان ها بازدید کند، چراکه زندان، دادگاه نیست که بگوییم با ورود مجلس شورای اسلامی استقلال آن از زیر سوال می‌رود.
او ادامه داد: سازمان زندان های کشور یک دستگاه اجرایی زیر نظر قوه قضاییه است که کمیسیون قضایی می تواند از زندان ها که زیر نظر این سازمان است، بازدید کند.
به گفته کاظمی ریاست هیات بازدید از زندان ها با ملکشاهی، رئیس کمیسیون قضایی مجلس است و وی برای بازدید از زندان های دیگر در حال رایزنی با مسوولان قضایی است.
گفتنی است، روز گذشته نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی در گفتگویی از توقف فعالیت های کمیته ویژه بررسی ناآرامی های اخیر به دلیلی ناهماهنگی اعضا و بروز اختلافاتی درباره روند مدیریتی این کمیته خبر داده بود.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.